reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Fajnie dziewczyny ze macie takie podejście do Boga myślałam ze w obecnych czasach mało jest ludzi którzy nadal wierzą bo teraz głównie jest wyśmiewanie się itp ja codziennie rano i wieczorem odmawiam pacierz oczywiście w intencji mojej fasolki rodziny najbliższych i ludzi i będę uczyła tego mojej przyszłej dzidzi żeby zawsze szacunek był
Nie wstydzę się wiary,ale nie jestem fanatyczką😀 Mało jest ludzi którzy naprawdę wierzą. Mój syn ma 11 lat i staram się żeby również był blisko Boga.
 
Cześć dziewczyny.😊 Czy Wy też macie ustanie jakichkolwiek bólów podbrzusza? Tzn ciągnięcia, kłócia itp ? Mi ostanio ustały i zaczynam sie martwić czy to znaczy, że macicia się nie rozciąga? Brzuch taki pół twardy pół miękki. Mdłości nadal mam. Wizyta u gina dopiero w środę🙈 proszę pocieszcie mnie jakoś bo świruje
ból podbrzusza nie będzie co chwilę, macica się rozrasta w swoim tempie, u każdej kobiety to jest inaczej także nie ma co panikować :)
 
jak tam mija wieczorek dziewczyny ?
Basia pewnie cała w skowronkach :)
ja byłam z młodym w Auchan bo sobie uzbierał na swoje Ninjago, spożywkę pokupowałam a teraz konsumuje leczo :)
mąż dzwonił że do granicy ma jeszcze 170 km, czyli do domu prawie 500 km :rolleyes2:
także nie wiem o której on przyjedzie do domu, już się zaczynam denerwować bo prawie w ogóle nie spał, a miał zrobić długi postój :angry: :angry: :angry:
ja dziś pozmieniałam pościel u nas i u młodego, zaliczyłam ogród i zbieranie cukinek, teraz mnie czeka odkurzanie, podłogi i wieszanie 2 pralek, i powiem szczerze że już mam dosyć na dzisiaj, brzuch mnie ciągnie tak że nospe wzięłam :rolleyes2:
 
jak tam mija wieczorek dziewczyny ?
Basia pewnie cała w skowronkach :)
ja byłam z młodym w Auchan bo sobie uzbierał na swoje Ninjago, spożywkę pokupowałam a teraz konsumuje leczo :)
mąż dzwonił że do granicy ma jeszcze 170 km, czyli do domu prawie 500 km :rolleyes2:
także nie wiem o której on przyjedzie do domu, już się zaczynam denerwować bo prawie w ogóle nie spał, a miał zrobić długi postój :angry: :angry: :angry:
ja dziś pozmieniałam pościel u nas i u młodego, zaliczyłam ogród i zbieranie cukinek, teraz mnie czeka odkurzanie, podłogi i wieszanie 2 pralek, i powiem szczerze że już mam dosyć na dzisiaj, brzuch mnie ciągnie tak że nospe wzięłam :rolleyes2:
Ja miałam tak wczoraj 😅 tak mnie ciągła macica wieczorem 😜 Próbuje mało chodzić ale kurde nie da się
 
reklama
Do góry