reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczynki odebrałam wyniki moczu podwyższony urobilinogen🙄i znów zmartwienie naczytałam się o żółci itd. Poza tym pH moczu podwyższone 8,5.
Napisałam do mojego ginka
 
jak tam mija wieczorek dziewczyny ?
Basia pewnie cała w skowronkach :)
ja byłam z młodym w Auchan bo sobie uzbierał na swoje Ninjago, spożywkę pokupowałam a teraz konsumuje leczo :)
mąż dzwonił że do granicy ma jeszcze 170 km, czyli do domu prawie 500 km :rolleyes2:
także nie wiem o której on przyjedzie do domu, już się zaczynam denerwować bo prawie w ogóle nie spał, a miał zrobić długi postój :angry: :angry: :angry:
ja dziś pozmieniałam pościel u nas i u młodego, zaliczyłam ogród i zbieranie cukinek, teraz mnie czeka odkurzanie, podłogi i wieszanie 2 pralek, i powiem szczerze że już mam dosyć na dzisiaj, brzuch mnie ciągnie tak że nospe wzięłam :rolleyes2:
Kochana troszkę mi ulżyło jeszcze dluga droga, ale czuję że się uda❤ musze wyluzować i mniej panikowac🤣 teraz to się za robotę wezmę ale dziś to muszę się wyspać 🤩 mi to wszystko w głowie się nie mieści😇 mnie jak boli staram się wytrzymać. Bo mnie jakby do krocza ciągnie.
 
reklama
5DF9A641-8535-4641-B7B1-5407EE44A0BE.jpeg

Oto moje badania dziewczyny... szału nie ma
 
Do góry