reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja mialam na 1 wizycie u ginekologa w 6+5 tc. Nic nie bolalo i nie plamilam
u mnie podobnie, na pierwszej wizycie 7t4d, i żadnych plamień :)

Witam sobotnio ciężaróweczki :)
ja spijam kawkę i biorę się za prasowanko, jeszcze dzis i jutro i będę miała tą tonę nowej pościeli z głowy :)
jeszcze w planach mam dzisiaj plan takie mixy z ogórków, cukinii i papryki do słoików porobić, robiłam ostatnio ogórki krokodylki i mi za dużo zalewy się zrobiło to porobię coś takiego :)

potem po zakupy trzeba skoczyć do portu handlowego, jeszcze chce połazić za jakimś portkami ciążowymi albo innymi luźnymi, bo już nie mam po pomału w czym chodzić, wszystko za małe się robi, i jakieś koszulki też by się przydało kupić bo te moje XS to już ledwo co ubieram, wszystko opięte 😂
 
reklama
u mnie podobnie, na pierwszej wizycie 7t4d, i żadnych plamień :)

Witam sobotnio ciężaróweczki :)
ja spijam kawkę i biorę się za prasowanko, jeszcze dzis i jutro i będę miała tą tonę nowej pościeli z głowy :)
jeszcze w planach mam dzisiaj plan takie mixy z ogórków, cukinii i papryki do słoików porobić, robiłam ostatnio ogórki krokodylki i mi za dużo zalewy się zrobiło to porobię coś takiego :)

potem po zakupy trzeba skoczyć do portu handlowego, jeszcze chce połazić za jakimś portkami ciążowymi albo innymi luźnymi, bo już nie mam po pomału w czym chodzić, wszystko za małe się robi, i jakieś koszulki też by się przydało kupić bo te moje XS to już ledwo co ubieram, wszystko opięte 😂
Ja dzisiaj w końcu jadę na zakupy 😂 kupić jakieś luźniejsze spodnie bo już z trzech par 38 tylko w dwie mogę zapiąć guzik :surprised:
 
Ja dzisiaj w końcu jadę na zakupy 😂 kupić jakieś luźniejsze spodnie bo już z trzech par 38 tylko w dwie mogę zapiąć guzik :surprised:
ja to samo, wszystko za małe sie robi 😂
ja pracuję w domu, więc albo legginsy albo jakoś fajne sportowe portki mi wystarczą :)
do latania po domu, po zakupy i do szkoły z młodym stroić się nie muszę 😂
 
ja to samo, wszystko za małe sie robi 😂
ja pracuję w domu, więc albo legginsy albo jakoś fajne sportowe portki mi wystarczą :)
do latania po domu, po zakupy i do szkoły z młodym stroić się nie muszę 😂
Ja tak samo, tym bardziej że cały czas jestem na l4 i pewnie do końca już będę wiec tylko dom i zakupy 😂 taka cała jesień i zimna się zapowiada 😂 Aż się boje pomyśleć jaką kurtkę trzeba będzie na zimę kupić bo na bank w swoją się nie zmieszczę 😂😂😂
 
Ja tak samo, tym bardziej że cały czas jestem na l4 i pewnie do końca już będę wiec tylko dom i zakupy 😂 taka cała jesień i zimna się zapowiada 😂 Aż się boje pomyśleć jaką kurtkę trzeba będzie na zimę kupić bo na bank w swoją się nie zmieszczę 😂😂😂
ooooo, właśnie i kurtki chce zobaczyć, takie krótkie jesienne, bo moja, którą kupiłam w marcu to podejrzewam będzie za chwilę za mała albo już jest 😂
 
u mnie podobnie, na pierwszej wizycie 7t4d, i żadnych plamień :)

Witam sobotnio ciężaróweczki :)
ja spijam kawkę i biorę się za prasowanko, jeszcze dzis i jutro i będę miała tą tonę nowej pościeli z głowy :)
jeszcze w planach mam dzisiaj plan takie mixy z ogórków, cukinii i papryki do słoików porobić, robiłam ostatnio ogórki krokodylki i mi za dużo zalewy się zrobiło to porobię coś takiego :)

potem po zakupy trzeba skoczyć do portu handlowego, jeszcze chce połazić za jakimś portkami ciążowymi albo innymi luźnymi, bo już nie mam po pomału w czym chodzić, wszystko za małe się robi, i jakieś koszulki też by się przydało kupić bo te moje XS to już ledwo co ubieram, wszystko opięte 😂
Ja dzisiaj w końcu jadę na zakupy 😂 kupić jakieś luźniejsze spodnie bo już z trzech par 38 tylko w dwie mogę zapiąć guzik :surprised:
Witam. Dzisiaj wstalam w dobrzej formie 😅 ogarnelam juz dom z grubsza, wstawilam zmywarke po sniadaniu i pranie. Grzyby tez juz sie susza 😉
Niedlugo jedziemy z mezem do jego babci zlozyc jej meble do przedpokoju.
Ja narazie wchodze a swoje leginy ale musze pokombinowac z bluzkami bo brzuch wystaje 😂
Kurtke jesienna mam i mam nadzieje ze w nia wlaze. W zimowa napewno wejde bo to alpaka wiec luzu jest.
Jutro chcemy wyskoczyc gdzies na obiad bo nie chce mi sie gotowac w niedziele, a do mamy nie pojade 🤪 bo od kiedy dowiedziala sie ze w ciazy jestem to tylko wrzeszczy zebym jadla bo pewnie glodna chodze 🤣😅🙉 masakra z tymi mamami.
 
Witam. Dzisiaj wstalam w dobrzej formie 😅 ogarnelam juz dom z grubsza, wstawilam zmywarke po sniadaniu i pranie. Grzyby tez juz sie susza 😉
Niedlugo jedziemy z mezem do jego babci zlozyc jej meble do przedpokoju.
Ja narazie wchodze a swoje leginy ale musze pokombinowac z bluzkami bo brzuch wystaje 😂
Kurtke jesienna mam i mam nadzieje ze w nia wlaze. W zimowa napewno wejde bo to alpaka wiec luzu jest.
Jutro chcemy wyskoczyc gdzies na obiad bo nie chce mi sie gotowac w niedziele, a do mamy nie pojade 🤪 bo od kiedy dowiedziala sie ze w ciazy jestem to tylko wrzeszczy zebym jadla bo pewnie glodna chodze 🤣😅🙉 masakra z tymi mamami.
Moja mama też, odkąd się dowidziała że w ciąży jestem to robi mi zakwas z buraków i zawsze jak do niej przyjade to każe mi to pić 😂🤣🤣 albo kanapeczkę zrobi, bo mówi ze pewnie głodna 😂😂🤣
 
Cześć dziewczyny 🙂 piszę głównie do tych, które były tu na początku wątku (pierwsze 300 stron), bo wtedy też należałam do grupy marcowych mam. Wiem, że jesteście na wątku prywatnym ale ciekawa jestem jak u was? Pewnie większość już po prenatalnych? Widać już wam brzuchy? 😄 Jak się czujecie?
Czas szybko leci. Ja jestem już 32 dzień po zabiegu (puste jaja płodowe, dla tych, które nie pamiętają albo których nie było, jak byłam ja) i czekam na pierwszą miesiaczke. Lekarz kazał do października czekać a od października daje zielone światło na próby 🙂 tęsknie za byciem w ciąży, ale chyba głównie dlatego, że na ciążę dużo rzeczy można było zwalić. Mąż częściej herbaty do łóżka przynosił 😂 nie dźwigałam, nie przemęczą łam się. Nawet w urzędzie raz mi się przydał fakt bycia w ciąży. Ale ogólnie dobrze się trzymam psychicznie. Napiszcie co u was.
Przyznam, że długi czas nie czytałam tu wątku a ile stron się nazbierało 🙉
Witaj Kochana 😊 jeżeli chodzi o mnie to dzisiaj 13+2 a ja dalej nie mam objawów, jestem po prenatalnych wszystko ok I chyba będzie chłopak 😊 fajnie ze się nie podlamalas i będziecie dalej działać 😀 zaglądaj do nas nawet na prywatny wątek 😊
 
reklama
Hej @Agnes4312 super, ze do nas zajrzalas :) Ciesze sie, ze u Ciebie wszystko w porzadku i ze niedlugo znowu bedziecie sie starac :) Trzymam kciuki ❤️U mnie poki co dobrze, prenatalne jeszcze przede mna, czekam tez na wyniki Harmony :) Na ostatnim usg dwa dni temu maluch mial juz 5cm 😃
 
Do góry