reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
normalne, te wszystkie początkowe objawy są przeważnie w I trymestrze, zmęczenie znowu przyjdzie na końcówce ciąży, tylko się cieszyć że ustało :)

Witam piątkowo :)
jak tam dziewczyny się czujecie ?
ja spijam kawkę i biorę się za prasowanie, wzięłam się pomału za wymianę pościeli, pokupowałam nowe komplety, wyprałam i teraz pomału sobie prasuje :)
dziekuje :) pocieszylas mnie :) jestem po dwoch stratach a przy pierwszej jak ustały objawy to kilka dni pozniej poroniłam ale to bylo w 6tyg. Postanowiłam czekac do umówionej wizyty czyli do wtorku.
Ogolnie jestem panikara , tydzien temu w niedziele leciałam na izbę bo jak sie załatwiałam to zobaczylam czerwona plamkę na chusteczce i dziwnie bolal mnie brzuch…przyjęli mnie powiedzieli ze wszystko jest ok….potem na trzeźwo myśląc spojrzalam na swoja reke i patrze mam czerwone paznokcie(rzadko wybieram ten kolor) i hit! Doszlam do wniosku ze to mi paznokieć przebijał, ale nikomu o tym juz noe powiedzialam 😅😁
 
dziekuje :) pocieszylas mnie :) jestem po dwoch stratach a przy pierwszej jak ustały objawy to kilka dni pozniej poroniłam ale to bylo w 6tyg. Postanowiłam czekac do umówionej wizyty czyli do wtorku.
Ogolnie jestem panikara , tydzien temu w niedziele leciałam na izbę bo jak sie załatwiałam to zobaczylam czerwona plamkę na chusteczce i dziwnie bolal mnie brzuch…przyjęli mnie powiedzieli ze wszystko jest ok….potem na trzeźwo myśląc spojrzalam na swoja reke i patrze mam czerwone paznokcie(rzadko wybieram ten kolor) i hit! Doszlam do wniosku ze to mi paznokieć przebijał, ale nikomu o tym juz noe powiedzialam 😅😁
nieźle 😂
który Ty masz tydzień teraz ?

ja wstałam po drzemce 2,5 h spałam jak zabita :)
masakra u mnie leje cały czas, takie skoki ciśnienia, a ja jestem niskociśnieniowiec, u Was też taka koszmarna pogoda ?
dzisiaj byłam na zakupach w porcie handlowym, ale cudeńka z ubranek widziałam, chyba po wizycie u gina już nie wytrzymam i zacznę coś kupować :)
 
nieźle [emoji23]
który Ty masz tydzień teraz ?

ja wstałam po drzemce 2,5 h spałam jak zabita :)
masakra u mnie leje cały czas, takie skoki ciśnienia, a ja jestem niskociśnieniowiec, u Was też taka koszmarna pogoda ?
dzisiaj byłam na zakupach w porcie handlowym, ale cudeńka z ubranek widziałam, chyba po wizycie u gina już nie wytrzymam i zacznę coś kupować :)
Ja dziś też czuje się fatalnie. Boli mnie głowa, ogólnie jakoś słabo. U mnie jeszcze nie pada, ale ma, więc pewnie stąd moje samopoczucie. ;)
 
Hej dziewczyny u mnie tylko piersi takie nabrzmiale(ale nie aż tak jak na poczatku) nie bolą zbytnio. Jest dziś naprawdę super.
Codzień pojawia się pare kropek białego mlecznego śluzu. Czy macie tak?
 
Ja dziś też czuje się fatalnie. Boli mnie głowa, ogólnie jakoś słabo. U mnie jeszcze nie pada, ale ma, więc pewnie stąd moje samopoczucie. ;)
ja to samo, głowa mnie jeszcze nie boli, ale zaczyna ćmić ....
w ogóle zapachy mnie dziś drażnią, mąż sobie chilli con carne zażyczył i ten zapach mnie drażni delikatnie mówiąc :angry: :crazy: :baffled:
Hej dziewczyny u mnie tylko piersi takie nabrzmiale(ale nie aż tak jak na poczatku) nie bolą zbytnio. Jest dziś naprawdę super.
Codzień pojawia się pare kropek białego mlecznego śluzu. Czy macie tak?
czasem, ale nie zawsze ;)

trzeba kawkę spić na rozruch i ogarnąć w domu, młody z tatą rządził jak matka spała i przez 2,5 h tornado przeleciało ..... 😂
 
ja to samo, głowa mnie jeszcze nie boli, ale zaczyna ćmić ....
w ogóle zapachy mnie dziś drażnią, mąż sobie chilli con carne zażyczył i ten zapach mnie drażni delikatnie mówiąc :angry: :crazy: :baffled:

czasem, ale nie zawsze ;)

trzeba kawkę spić na rozruch i ogarnąć w domu, młody z tatą rządził jak matka spała i przez 2,5 h tornado przeleciało ..... 😂
Jesteś szalona, niesamowite. Ja oko ranonotwieram patrzę a tu Twój post 😂👍
Super! Ja dziś w pracy byłam, od 01.09 jest już zastepstwo za mnie, pożegnalam się na jakiś czas z koleżankami.
 
reklama
Jesteś szalona, niesamowite. Ja oko ranonotwieram patrzę a tu Twój post 😂👍
Super! Ja dziś w pracy byłam, od 01.09 jest już zastepstwo za mnie, pożegnalam się na jakiś czas z koleżankami.
dobrze że dziś nie było pobudki o 4.00 w nocy jak ostatnio z naszą suczką 😂 Mańka się ulitowała i dała ludziom pospać 😂
no to super, będziesz w domku :)
 
Do góry