reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, mam od wczoraj mały kryzys czy wszystko jest ok. Mdłości ustały, wszystko w normie. Boje się, ze do tego 30.08 nie wytrzymam.
Nie krwawie, wszystko ok, ale sie obawiam czy dobrze się rozwija wszystko 🙄
Też tak miałam w ubiegłym tygodniu, przez dwa dni czułam się tak dobrze, że chciałam do lekarza lecieć 🙈 a później wszystkie objawy wróciły, nie przejmuj się tylko ciesz się lepszym samopoczuciem!
 
reklama
Witam. Po 1 donoszonej ciąży i 2 poronieniach chyba mogę do was dolaczyc. Dziś mamy 9+2. Na wizycie 21 lipca wszystko było w porządku, był zarodek widziałam serduszko. Termin porodu 11 marca. 20 sierpnia mamy następna wizytę. Oprócz piersi zero jakichkolwiek dolegliwości. 3majcie za nas kciuki
Duzo wsparcia przesylam.Jestem pobtakuch samych przejsciach co ty i mam taki sam termin❤oby tym razem wszystko skonczylo sie dobrze musimy w to wierzyc😘
 
Też jestem po przejściach. To moja 4 ciąża i trwa jak do tej pory najdłużej... 10 +4 dzień. Termin na 6.03. Jestem przed badaniem NIFTy i prenatalnym.
Czy jest już któraś po badaniu nifty??Czy można sobie samemu wybrać miejsce z listy czy z góry zostaje przydzielone?
Miałyście USG przed pobraniem krwi?
 
Hej ja robilam nifty 2 razy
2 lata temu przyjezdzala do mnie pielegniarka i pobierala krew
A w zeszly pon robilam drugi raz
I moglam wybrac sobie gdzie chce miec pobierana krew

Dzisiaj mialam prenatalne z wynikami krwii na pappe. Wszystko prawidłowo :)
 
witam popołudniowo, ja po wizycie u gina, wszystko w jak najlepszym porządku :)
maluszek ma 1,08 cm, serduszko bije :)
termin porodu mam na 30.03, dostałam listę badań do wykonania, skierowanie na prenatalne i następną wizytę mam 9 września :)
a tu nasz maluszek :)
 

Załączniki

  • IMG_20210812_153533.jpg
    IMG_20210812_153533.jpg
    987,3 KB · Wyświetleń: 69
Hej ja robilam nifty 2 razy
2 lata temu przyjezdzala do mnie pielegniarka i pobierala krew
A w zeszly pon robilam drugi raz
I moglam wybrac sobie gdzie chce miec pobierana krew

Dzisiaj mialam prenatalne z wynikami krwii na pappe. Wszystko prawidłowo :)
Zazdroszczę, masz już to z głowy 👏
Po jakim czasie obstawiasz przyjdą wyniki nifty ?
 
witam popołudniowo, ja po wizycie u gina, wszystko w jak najlepszym porządku :)
maluszek ma 1,08 cm, serduszko bije :)
termin porodu mam na 30.03, dostałam listę badań do wykonania, skierowanie na prenatalne i następną wizytę mam 9 września :)
a tu nasz maluszek :)
Gratki 🙌♥️ Ja dziś rozcielam nogę o wycieraczke(metalowa) myslalam, ze padne🙈🙄 skora zdarta z palca krew jak nie wiem
Oczywiście ranę odkazilam woda utleniona i plaster, majtki sprawdzałam co chwile czy oby nic się nie stalo🙄 - wiem wariuje...wy rozumiecie 😘
 
reklama
Do góry