reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Na to wygląda ❤️😄 u mnie z miesiączki dziś 8+0, z usg pewnie 3 dni mniej, patrząc jak było już dwa razy na wizycie 😊 samopoczucie... Bywa bardzo różnie 😉 ostatnio najbardziej dokucza mi zgaga, w zasadzie mnie nie opuszcza... Poza tym senność, nudności (na szczęście nie cały czas 🌸), ciągnięcia podbrzusza, wzmożony apetyt 🙈 Ale chyba pożegnałam zaparcia, ufff, byle juz nie wróciły 😶 a u Ciebie jak?

U mnie tradycyjnie bardzo trudna ciąża, ale co tam, wiedziałam na co się pisze. Kiedyś minie na całe szczęście. I pozostanie tylko małe wielkie szczęście. 😀
 
Dziewczyny ja mam wizytę 30.08, która ma razem ze mną?:)
🙈 nie wiem czy dotrwam do tego czasu. To będzie ponad 9 tydzień. Wcześniejsza ciaza zakończyła się w8tc
Ja mam na 1 września i też już odliczam bo nie mogę się doczekać. Będzie wtedy już prawie 12 tc 😊 poprzednia zakończyła się też w 8 tc. Obecnie 8tc + 6. Pozdrawiam.🤗
 
Dziewczyny ja mam wizytę 30.08, która ma razem ze mną?:)
🙈 nie wiem czy dotrwam do tego czasu. To będzie ponad 9 tydzień. Wcześniejsza ciaza zakończyła się w8tc

Hej dziewczyny, czy można? 😁
mam termin na 15.03 😍 starsza córka z 2012 od jej narodzin nie wchodziłem na żadne forum dla mam i obawiałam się, że zadnejuż nie prosperuje. Ufff jak fobrze ,że jesteście 🤗
Qruszon ja 30.08 mam badanie prenatalne

Ja też mam 30.08 prenatalne 😍.

Ma któraś z Was problemy ze suchą skórą? Zawsze miałam problem, ale teraz jest jeszcze gorzej. Wszystko mnie swędzi. Na twarzy też pustynia. Może polecicie jakieś dobre kremy/balsamy? 😭
 
Hej dziewczyny, czy można? 😁
mam termin na 15.03 😍 starsza córka z 2012 od jej narodzin nie wchodziłem na żadne forum dla mam i obawiałam się, że zadnejuż nie prosperuje. Ufff jak fobrze ,że jesteście 🤗
Qruszon ja 30.08 mam badanie prenatalne
Witaj 😀 Mój starszy syn 2010 więc całkiem całkiem podobnie 😁 A jak się czujesz w tej ciąży? U mnie to całkiem inna ciąża niż poprzednią...
Ja też mam 30.08 prenatalne 😍.

Ma któraś z Was problemy ze suchą skórą? Zawsze miałam problem, ale teraz jest jeszcze gorzej. Wszystko mnie swędzi. Na twarzy też pustynia. Może polecicie jakieś dobre kremy/balsamy? 😭
Mam to samo - najbardziej swędzą mnie nogi... po prostu tragedia. Smaruje się olejkiem dla niemowląt. Twarz mam suchą i pełno trądziku - normalnie mam super cerę 🙄 do twarzy kupiłam sobie krem Sylveco nagietkowy bo ma naturalne składniki. Niestety nie powiem czy się sprawdza bo dopiero kupiłam 🙂
 
Hej dziewczyny, czy można? 😁
mam termin na 15.03 😍 starsza córka z 2012 od jej narodzin nie wchodziłem na żadne forum dla mam i obawiałam się, że zadnejuż nie prosperuje. Ufff jak fobrze ,że jesteście 🤗
Qruszon ja 30.08 mam badanie prenatalne
Łącze się z Tobą 😘✊✊ 30-sty jakos może nadejdzie niedlugo
 
Ja też mam 30.08 prenatalne 😍.

Ma któraś z Was problemy ze suchą skórą? Zawsze miałam problem, ale teraz jest jeszcze gorzej. Wszystko mnie swędzi. Na twarzy też pustynia. Może polecicie jakieś dobre kremy/balsamy? 😭
Ja właśnie tez suche usta, łydki kolana i na policzku suche miejsce jakby zaostrzenie AZS
 
reklama
Witaj 😀 Mój starszy syn 2010 więc całkiem całkiem podobnie 😁 A jak się czujesz w tej ciąży? U mnie to całkiem inna ciąża niż poprzednią...

Mam to samo - najbardziej swędzą mnie nogi... po prostu tragedia. Smaruje się olejkiem dla niemowląt. Twarz mam suchą i pełno trądziku - normalnie mam super cerę 🙄 do twarzy kupiłam sobie krem Sylveco nagietkowy bo ma naturalne składniki. Niestety nie powiem czy się sprawdza bo dopiero kupiłam 🙂
Koniecznie daj znać jak się sprawdzi! :)
Ja właśnie tez suche usta, łydki kolana i na policzku suche miejsce jakby zaostrzenie AZS
Stosujesz coś stricte na AZS?
 
Do góry