reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny mogę do Was dołączyć? Ja termin mam na 20.03. Ogólnie ostatnio na usg wyszla mi też dość duża torbiel i mam nadzieję, że mi się szybko wchłonie. Już nie mogę doczekać się usg za tydzień.
 
reklama
A czy mialyscie może dziewczyny zasłabnięcia /omdlenia w ciąży? Ja dziś byłam na mieście załatwić kilka spraw i zrobiło mi się tak strasznie słabo jakbym miała za chwilę zemdleć. Straszne uczucie takiego braku kontroli nad swoim ciałem. Czy to normalne?
ja raz tak mialam rano, jak sie szykowałam do pracy nagle dostalam dreszczy , nie moglam zlapac oddechu położyłam sie na chwilke głęboko oddychałam i mi przeszlo. Mysle ze to wina hormonów
 
Roczną córeczkę mam w domu 😊 na szczęście nie jest wymagającym dzieckiem, umie zabawić się sama i nie jest nauczona noszenia na rękach 😊 dlatego gdyby nie to moje kiepskie samopoczucie to byłoby super 😊 a tak wzdycham i ledwo daje radę 🙄 napisałam do lekarza czy jest jakiś magiczny lek który by mi pomógł i mogłabym jakiś funkcjonować ale nie wiem czy coś mi zapisze. Biorę prevomit ale nie pomaga, boje się że historia się powtórzy i będę cały czas na toalecie wisieć. Czy wasi lekarze przepisują wam coś konkretnego czy nie mogą za bardzo ?
Życzę dobrego samopoczucia w takim razie. Ja nie mam mdłości ani wymiotow póki co więc nie mam zadnego magicznego środka. Może imbir pomoże... mi pomógł przy pierwszej ciąży. Nadal żadne zapachy mi nie straszne i kawa pięknie pachnie , płyn do plukania też ok. A wiem ze to sie moze zmieniać ... zdrówka dla nas i sił 😁
 
Witajcie są mamy z woj.łódzkiego na naszym forum ? chciałam zapytać o miejsce na badania prenatalne ?nie mam w otoczeniu kobiet w ciąży ani świeżo po porodzie. Czytałam na forum ale piszą różnie. Może którąś mama rozglądala się już na placówką w której zrobi badanie ?
Cześć, ja jestem z łódzkiego, ale to dopiero pierwsza ciąża, więc też nie mam jeszcze rozeznania. We wtorek mam nadzieję że dowiem się czegoś na wizycie u gin.
 
Dziewczyny ja mam wizytę 30.08, która ma razem ze mną?:)
🙈 nie wiem czy dotrwam do tego czasu. To będzie ponad 9 tydzień. Wcześniejsza ciaza zakończyła się w8tc
 
Witam, u mnie dziś spadek formy rano był, tak mnie mdliło że masakra, z kolei o 13.00 poszłam na drzemkę i wstałam o 16.00, w poprzednich ciążach takich rzeczy u mnie nie było, w tej czuje się czasami jak kosmita :D
kawa mi śmierdzi, nawet ostatnio mi serek wiejski pachniał niedobrze ....
jutro mam wizytę u gina na 10.10 matko jak ja sie denerwuję ......
 
Ostatnia edycja:
Witaj i mnie na 30.03. Termin dziś równy 7 tydz. Jutro mam pierwsze usg nie mogę się doczekać. Wszystko mi się tak dluzy. W jakim wieku pierwsze dziecko masz ? Ja mam 6 latka 😁😁 ciekawe jaka będzie reakcja na rodzenstwo nieraz podpytuje to mówi że ok chciałby. U mnie bez wymiotow. Łagodne objawy na pewno piersi bolą... spadek sił, czasem senność, reszta w normie.
ja mam 9-latka, mój Nikoś jest przeszczęśliwy, że mama w ciąży jest :D i oczywiście chce brata :)
 
reklama
Do góry