reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Mam pytanie do tych dziewczyn które dostaly duphaston na plamienia -jak szybko zadziałał i czy plamienia calkiem ustały ? Ja biorę od piątku ,srednio sie po nim czuję,a plamienia jak byly tak są :(
 
W sumie to masz rację. Wszystko przede mną 😂
Nie ma czego żałować...uwielbiam spać na brzuchu i nie mogę bo bolą mnie cycki 😂 ciągle czuję dziwne ciągnięcia podbrzusza. Do tego zawroty głowy i takie dziwne uderzenia gorąca...no i wrażliwość na zapachy...
 
W poprzednich dwóch ciążach mdłości zaczęły się u mnie dopiero 7-8 tydzień a teraz dużo szybciej. A mówi się że kolejne ciąże już lepiej się przechodzi.🤦‍♀️
No moja na razie wygląda lepiej. Mam nadzieję, że to nie cisza przed burzą 😂
A jaka była Twoja druga w porównaniu do pierwszej?
 
Nie ma czego żałować...uwielbiam spać na brzuchu i nie mogę bo bolą mnie cycki 😂 ciągle czuję dziwne ciągnięcia podbrzusza. Do tego zawroty głowy i takie dziwne uderzenia gorąca...no i wrażliwość na zapachy...
No nie zazdroszczę, ale jakoś tak jak już są te objawy, to można się poczuć bardziej ciążowo...
 
Zazdroszczę Wam tych serduszek i zarodków. Ja od wczoraj z bólem gardła, a dziś obudziłam się z opryszczką w nosie. Kiedyś czytałam, ze to niby może być groźne, ale tylko gdy w ciąży pojawi się po raz pierwszy, a u mnie to normalne kilka razy w roku, wiec staram się choć w tym temacie już nie wariować :)
Wizytę u mojej gin mam dopiero 2.08, ale uznaliśmy z narzeczonym, ze jeśli coś miało się rozwinąć to od zeszłej środy napewno już się troszkę rozwinęło i zdecydowaliśmy się na wizytę jutro u innego ginekologa. Mam nadzieje, że to będzie udana wizyta..
dla przypomnienia i nowych osób powiem, ze wg OM jestem już 7+3, a w zeszłą środę z USG wyszło mi 5+5 z (pani doktor nie była w 100% pewna czy dobrze widzi) 2,5 mm zarodkiem, a na innym dostałam info, ze nic z tego i ze na 99% bedzie to puste jajo płodowe…
Dam znać jutro po wizycie, a Wy trzymajcie kciuki❤️
Co do objawów to mam chyba połączenie dwóch typów objawów, o których tu piszecie. Rano mam okropne mdłości i zawroty głowy, a później nie jestem w stanie nic jeść. O czymkolwiek pomyślę - nie przełknę. + wieczorami boli brzuch jak na okres
 
reklama
Do góry