reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Nie ma czego żałować...uwielbiam spać na brzuchu i nie mogę bo bolą mnie cycki 😂 ciągle czuję dziwne ciągnięcia podbrzusza. Do tego zawroty głowy i takie dziwne uderzenia gorąca...no i wrażliwość na zapachy...
Ja brzuch czulam na poczatku, teraz praktycznie wcale. Po usg przez brzuch chwile bolal mnie jajnik ale od tej pory spokoj. Cycki czuje ale nie ma tragedii, tylko te nudnosci i zawroty glowy mnie dobijaja. Co chwile spie i mam juz dosc tego, ze nie mam sily na normalne funkcjonowanie. A ponoc ciaza to nie choroba ;)
 
reklama
Zazdroszczę Wam tych serduszek i zarodków. Ja od wczoraj z bólem gardła, a dziś obudziłam się z opryszczką w nosie. Kiedyś czytałam, ze to niby może być groźne, ale tylko gdy w ciąży pojawi się po raz pierwszy, a u mnie to normalne kilka razy w roku, wiec staram się choć w tym temacie już nie wariować :)
Wizytę u mojej gin mam dopiero 2.08, ale uznaliśmy z narzeczonym, ze jeśli coś miało się rozwinąć to od zeszłej środy napewno już się troszkę rozwinęło i zdecydowaliśmy się na wizytę jutro u innego ginekologa. Mam nadzieje, że to będzie udana wizyta..
dla przypomnienia i nowych osób powiem, ze wg OM jestem już 7+3, a w zeszłą środę z USG wyszło mi 5+5 z (pani doktor nie była w 100% pewna czy dobrze widzi) 2,5 mm zarodkiem, a na innym dostałam info, ze nic z tego i ze na 99% bedzie to puste jajo płodowe…
Dam znać jutro po wizycie, a Wy trzymajcie kciuki❤️
Co do objawów to mam chyba połączenie dwóch typów objawów, o których tu piszecie. Rano mam okropne mdłości i zawroty głowy, a później nie jestem w stanie nic jeść. O czymkolwiek pomyślę - nie przełknę. + wieczorami boli brzuch jak na okres
Spora różnica między OM a USG
Trzymam kciuki! Powodzenia na wizycie!
 
Mam pytanie do tych dziewczyn które dostaly duphaston na plamienia -jak szybko zadziałał i czy plamienia calkiem ustały ? Ja biorę od piątku ,srednio sie po nim czuję,a plamienia jak byly tak są :(
A nie masz czasem krwiaka? Ja mam i lekarka uprzedzala mnie, ze bede jeszcze plamic/krwawic. Chociaz szczerze mowiac mam nadzieje, ze sie po prostu wchlonie. Ktory to tc i kiedy bylas na usg?
 
Zazdroszczę Wam tych serduszek i zarodków. Ja od wczoraj z bólem gardła, a dziś obudziłam się z opryszczką w nosie. Kiedyś czytałam, ze to niby może być groźne, ale tylko gdy w ciąży pojawi się po raz pierwszy, a u mnie to normalne kilka razy w roku, wiec staram się choć w tym temacie już nie wariować :)
Wizytę u mojej gin mam dopiero 2.08, ale uznaliśmy z narzeczonym, ze jeśli coś miało się rozwinąć to od zeszłej środy napewno już się troszkę rozwinęło i zdecydowaliśmy się na wizytę jutro u innego ginekologa. Mam nadzieje, że to będzie udana wizyta..
dla przypomnienia i nowych osób powiem, ze wg OM jestem już 7+3, a w zeszłą środę z USG wyszło mi 5+5 z (pani doktor nie była w 100% pewna czy dobrze widzi) 2,5 mm zarodkiem, a na innym dostałam info, ze nic z tego i ze na 99% bedzie to puste jajo płodowe…
Dam znać jutro po wizycie, a Wy trzymajcie kciuki❤️
Co do objawów to mam chyba połączenie dwóch typów objawów, o których tu piszecie. Rano mam okropne mdłości i zawroty głowy, a później nie jestem w stanie nic jeść. O czymkolwiek pomyślę - nie przełknę. + wieczorami boli brzuch jak na okres
Tak trzymam kciuki że już mnie ręce bolą 😀 koniecznie daj znać co się tam rozwinęło 😊
 
Zazdroszczę Wam tych serduszek i zarodków. Ja od wczoraj z bólem gardła, a dziś obudziłam się z opryszczką w nosie. Kiedyś czytałam, ze to niby może być groźne, ale tylko gdy w ciąży pojawi się po raz pierwszy, a u mnie to normalne kilka razy w roku, wiec staram się choć w tym temacie już nie wariować :)
Wizytę u mojej gin mam dopiero 2.08, ale uznaliśmy z narzeczonym, ze jeśli coś miało się rozwinąć to od zeszłej środy napewno już się troszkę rozwinęło i zdecydowaliśmy się na wizytę jutro u innego ginekologa. Mam nadzieje, że to będzie udana wizyta..
dla przypomnienia i nowych osób powiem, ze wg OM jestem już 7+3, a w zeszłą środę z USG wyszło mi 5+5 z (pani doktor nie była w 100% pewna czy dobrze widzi) 2,5 mm zarodkiem, a na innym dostałam info, ze nic z tego i ze na 99% bedzie to puste jajo płodowe…
Dam znać jutro po wizycie, a Wy trzymajcie kciuki❤️
Co do objawów to mam chyba połączenie dwóch typów objawów, o których tu piszecie. Rano mam okropne mdłości i zawroty głowy, a później nie jestem w stanie nic jeść. O czymkolwiek pomyślę - nie przełknę. + wieczorami boli brzuch jak na okres
Trzymam kciuki ❤️ i czekam na wieści
 
No moja na razie wygląda lepiej. Mam nadzieję, że to nie cisza przed burzą 😂
A jaka była Twoja druga w porównaniu do pierwszej?
W pierwszej ciąży już na początku puchłam dostałam od razu brzuszek i czułam się jakbym połknęła balon ale chyba dlatego że córeczka była ułożona na przodzie mdłości poranne no i przytyłam 22kg. Snikersy i lody mietowe byly u mnie popularne. Córka urodziła się z waga 3900.😀Druga ciąża mdłości i wymioty poranne i wieczorne to była taka rutyna wstawiłam rano i prosto do kibelka na pawika i wieczorem jak szłam do spania to obowiązkowo pawik no i jak gdzieś zobaczyłam włos na ramieniu itd to myślałam sie udlawie. Mdlosci zakończyły się po 12 tygodniu syn ułożony z tyłu i nisko i przytylam tylko 9kg nie miałam ochoty na nic. Syn urodził się z waga 3500 Na początku obu ciąż te pomarańcze za mna chodziły. Obydwie ciąże zakończyły się cesarskim cięciem.
 
reklama
Do góry