reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Nie jest jednorazowe, mam tak od poniedziałku, dlatego już jestem na L4, bo w pracy bałam się, że zwymiotuje na pacjentów 🙈 Dobrze, że o tym piszesz, bo już też chciałam próbować 😅 Który masz tc? U mnie dziś 7+3.
U mnie też 7+3 i mega mdłości. W 1 ciąży męczyło mnie jakieś 2 tygodnie. Czuję że teraz będzie gorzej
 
Przynajmniej czujecie, że jesteście w ciąży. A ja ani senności, ani zmęczenia, ani mdłości. Nie przeszkadzają mi żadne zapachy ani smaki. Trochę inaczej niż w poprzedniej ciąży... I dlatego też się denerwuję, że coś jest nie tak. Mimo, że wiem, że każda ciąża jest inna...
 
Przynajmniej czujecie, że jesteście w ciąży. A ja ani senności, ani zmęczenia, ani mdłości. Nie przeszkadzają mi żadne zapachy ani smaki. Trochę inaczej niż w poprzedniej ciąży... I dlatego też się denerwuję, że coś jest nie tak. Mimo, że wiem, że każda ciąża jest inna...
W 5 tyg to normalne, ze nie masz objawow. Niektore szczesciary nie maja zadnych objawow przez cala ciaze, nie przejmuj sie.
 
Współczuję - ciekawe kiedy nas to puści😒. A to my bardzo bardzo podobne terminy mamy 😄 ja dzisiaj 7+5. To w sumie terminami prawie te nasze nudności też się zgadzają. Ja też na L4 od kilku dni chociaż mi groziło tylko wymiotowanie na szefa na monitor 🤭 A wizytę kiedy masz następną?
Też jestem ciekawa, bo moja pierwsza ciąża była zupełnie inna. Wymiotowanie na szefa to też ciekawa opcja 😂 Następną wizytę mam dopiero między 9 a 13 sierpnia, prawdopodobnie jutro będę wiedzieć dokładnie. Moja gin jest zdania, że jeśli nic się nie dzieje, to co miesiąc wystarczy. L4 póki co wystawia mi lekarka rodzinna. A Ty kiedy idziesz?
 
reklama
Przynajmniej czujecie, że jesteście w ciąży. A ja ani senności, ani zmęczenia, ani mdłości. Nie przeszkadzają mi żadne zapachy ani smaki. Trochę inaczej niż w poprzedniej ciąży... I dlatego też się denerwuję, że coś jest nie tak. Mimo, że wiem, że każda ciąża jest inna...
W poprzednich dwóch ciążach mdłości zaczęły się u mnie dopiero 7-8 tydzień a teraz dużo szybciej. A mówi się że kolejne ciąże już lepiej się przechodzi.🤦‍♀️
 
Do góry