reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Laski powiedzcie mi..
Dostałam od tego nowego gina progesteron w globulkach. Jest to mój pierwszy raz z takimi lekami.
Dzisiaj zaaplikowałam poraz pierwszy i traaagicznie się poczułam.
Nagle okropne mdłości, straszne zawroty głowy i ciemność przed oczami. Ledwo doszłam z łazienki do łóżka.
Czy to może być przez te globulki?
Mnie w poprzedniej ciąży bolała głowa po duphastonie. Aż w końcu uczuliłam się na niego i teraz mam luteinę pod język i jest ok.

Mnie dopadają w ostatnich dniach wahania nastroju, czasem mam ochotę nie wychodzić z łóżka przez cały dzień, jak dziś... Przespać wszystko. Na przemian radość i cicha nadzieja, że wszystko jest w porządku i wielki strach, niepewność, jakieś przytłoczenie 😔 Męcząca huśtawka. Może wizyta w piątek mnie uspokoi. Pewnie do kolejnej...
Mam to samo 😐
Witam was, czy macie już jakieś objawy ciąży ból piersi? Mdlosci ja zaczynam się martwić bo chudnę i mam brak apetytu
Z synem chudłam i mało przybrałam w całej ciąży. Miałam nawet taki okres, że waga mi stanęła przez bardzo długi czas, aż się przestraszyłam, czy dziecko rośnie we mnie. Nie wiem na czym to polegało, ale wszystko było w najlepszym porządku.
Teraz też chudnę i mało jem.
Ja biorę od początku 3x1 podjezykowo. Jestem 9+3 i póki co nic mi doktor nie mówiła o odstawieniu…
Dziś się obudziłam i zero bólu piersi😳 mogę ściskać ugniatać i nic… na dodatek mam wrażenie ze zrobiły się bardziej miękkie 🤦🏼‍♀️
wizyta za tydzień i chyba zwariuje do tego czasu. Staram się cały czas myśleć pozytywnie, ze na pewno wszystko będzie dobrze… no ale czasem nieproszone myśli same się pchają 🤦🏼‍♀️
Też tak mam. Ściskam cały dzień te cycki jakby miało to mi pomóc 🙈
 
Tez sadzilam, ze tak wlasnie jest ale kazdy lekarz po podaniu daty OM wyliczal mi, ze jestem dzien wczesniej niz pokazywaly aplikacje liczace od pierwszego dnia OM. Nie wiem moze to kwestia UK.
 
@Paula55

158F176D-2522-4E68-AAEC-6913E0B53D7A.png
E0CC2ED1-8DF8-4151-A0CC-929250EA6195.png
E8CE9147-F509-47CA-98D2-C38C1ED7A0A3.png
 
Mozliwe, ze aplikacje, w ktorych zapisywalam od poczatku cykle policzyly mi dlugosc wedlug ostatniego cyklu czyli 27 dni, cykle wahaly mi sie ostatnio pomiedzy 27-29 dni. Kiedy wpisalam dlugosc cyklu 27 dni do tego kalkulatora wychodzi jak w aplikacjach 7+1.
 
@Paula55

Zobacz załącznik 1298044Zobacz załącznik 1298045Zobacz załącznik 1298046
6 + 7 = 13
6 - 3 = 3
2021 + 1 = 2022
Termin porodu: 13.03.2022 - to jest 40+0 tc
Tak naprawdę trochę nie rozumiem co miały na celu te screeny? ;)

Edit: Nie widziałam twojego drugiego wpisu:)
 
Mozliwe, ze aplikacje, w ktorych zapisywalam od poczatku cykle policzyly mi dlugosc wedlug ostatniego cyklu czyli 27 dni, cykle wahaly mi sie ostatnio pomiedzy 27-29 dni. Kiedy wpisalam dlugosc cyklu 27 dni do tego kalkulatora wychodzi jak w aplikacjach 7+1.
Bo aplikacja zrobiła Ci modyfikacje i policzyła dzień owu w 13, a nie standardowo w 14dc ;)
 
6 + 7 = 13
6 - 3 = 3
2021 + 1 = 2022
Termin porodu: 13.03.2022 - to jest 40+0 tc
Tak naprawdę trochę nie rozumiem co miały na celu te screeny? ;)
Nie zrozumialas bo sie moze nie wczytalas ;) w dwoch aplikacjach pokazuje mi 50 dzien ciazy, w innej, ktora termin porodu wylicza mi tak jak lekarze pokazuje 49 dzien.

edit: liczac od OM jestem w 50 dniu ciazy.
 
reklama
Zmieniajac temat ;)
Czy wszystkie macie metaliczny posmak w ustach? Pamietam, ze mialam go w pierwszej ciazy, teraz go nie wyczuwam i tez juz schizuje czy to normalne ;)
 
Do góry