reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Może to błąd w laboratorium. Ja bym szybko zrobiła gdzie indziej, jeśli wyjdzie tak samo, to od razu lekarz.

Ps: Oczywiście bez paniki, bo ten komentarz mógł źle zabrzmieć a pisałam go na szybko. Po prostu dla spokoju lepiej zerknąć co tam się dzieje, bo przy takich wartościach takie duże przyrosty nie są codzienne ;)
Tym komentarzem bardzo mnie wystraszyłaś i zaczęłam panikować w pierwszej chwili. Teraz już ochłonęła 😉 po rozmowie z ginekologiem który powiedział że takie przyrosty się czasem zdążają
 
reklama
Tak! moja ciąża zaczęła się w trakcie infekcji, dobrze, że szybko się dowiedziałam, bo brałam urofuraginum na zapalenie pęcherza, a podobno to lek zakazany w ciąży 🙈 na unormowanie flory bakteryjnej naszych okolic ginekolożka zaleciła mi podmywanie/polewanie się (nie irygację!!!) tantum rosa, podziałało.
Ja złapałam infekcje 7dpo owulacji i już czułam że nie powinnam brać furaginy więc leczyłam się żurawiną, Wit C i uroseptem. 😉 Przeszło po 3 dniach.
 
@blanny, od OM to byłby 7+0, bo miałam 10 dni opóźnioną owulację. ;)

@patpat95, widziałam ten kalkulator i wiem, że wyświetla "w normie". Jak wpiszesz 10x większą drugą wartość np. 3387,5 czy nawet 100x większą, to też wyświetla "w normie". ;)
Ma się podwajać co 48-72 h, mi się podwoiło dużo szybciej, no ale już mniejsza o to. Dopóki nic złego się nie dzieje, to nie będę się nakręcać. Nie robiłam więcej bety. Zrobię przed wizytą u lekarza. :)
 
@Lili 088 jesteś już po wizycie?
@Lili 088 byłaś już na wizycie? Pisałaś jak było? Nie mogę znaleźć twojego wpisu 😉
Dziewczyny sorki ze dopiero się odzywam ale niedawno wróciłam od lekarza bo wizyta się przesunela.
Pęcherzyk ciążowy urósł i jest maleńki pęcherzyk żółtkowy zarodka jeszcze nie widac niby lekarz mówił że ok ale niewiem czy to naprawdę dobrze. 🤷‍♀️Z usg wychodzi 5+6 lub 6+0 ciężko było mu zmierzyć dobrze bo mam tylozgiecie macicy. Za tydz kolejna wizyta
 
Dziewczyny sorki ze dopiero się odzywam ale niedawno wróciłam od lekarza bo wizyta się przesunela.
Pęcherzyk ciążowy urósł i jest maleńki pęcherzyk żółtkowy zarodka jeszcze nie widac niby lekarz mówił że ok ale niewiem czy to naprawdę dobrze. 🤷‍♀️Z usg wychodzi 5+6 lub 6+0 ciężko było mu zmierzyć dobrze bo mam tylozgiecie macicy. Za tydz kolejna wizyta
Ja też mam tyłozgięcie macicy 👌 i też mam dziś 6+0. Byłaś już wcześniej na wizycie czy to Twoja pierwsza?
 
Tym komentarzem bardzo mnie wystraszyłaś i zaczęłam panikować w pierwszej chwili. Teraz już ochłonęła 😉 po rozmowie z ginekologiem który powiedział że takie przyrosty się czasem zdążają
Nie taki był mój cel ;) Tak jak już dopisałam, jestem zdania, że lepiej sprawdzić sytuację, bo przy tych wartościach rzadko są takie przyrosty.
 
Dziewczyny sorki ze dopiero się odzywam ale niedawno wróciłam od lekarza bo wizyta się przesunela.
Pęcherzyk ciążowy urósł i jest maleńki pęcherzyk żółtkowy zarodka jeszcze nie widac niby lekarz mówił że ok ale niewiem czy to naprawdę dobrze. 🤷‍♀️Z usg wychodzi 5+6 lub 6+0 ciężko było mu zmierzyć dobrze bo mam tylozgiecie macicy. Za tydz kolejna wizyta
masz zdjęcie? I Jeśli oczywiście chcesz pokazać 🙂
 
reklama
Dziewczyny sorki ze dopiero się odzywam ale niedawno wróciłam od lekarza bo wizyta się przesunela.
Pęcherzyk ciążowy urósł i jest maleńki pęcherzyk żółtkowy zarodka jeszcze nie widac niby lekarz mówił że ok ale niewiem czy to naprawdę dobrze. 🤷‍♀️Z usg wychodzi 5+6 lub 6+0 ciężko było mu zmierzyć dobrze bo mam tylozgiecie macicy. Za tydz kolejna wizyta

Tez mam tylozgiecie 👌 i tez kolejna wizyta za tydzien :) Oby ten czas szybko zlecial.
 
Do góry