reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama

Załączniki

  • IMG_20210722_175738.jpg
    IMG_20210722_175738.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 95
Ahoj 🙂 Przejrzałam wszystkie strony i widzę że dzisiaj macie słaby dzień w większości bo się niesamowicie nakręcacie. Po co czytacie tyle w internecie? Potem się dziwić że wyszukujecie u siebie niewiadomo czego. Dziewczyny tylko spokój nas może uratować 😉🙂

A jutro kto ma wizyty? Kto nam na weekend dostarcza świetnych nowin? 😃
Ja mam jutro o 9.15 wizytę ,w celu rozwiania wlasnie obaw o wysokie przyrosty bety ,tydzień temu byl pęcherzyk 3mm więc raczej na zarodek jutro nie mam szans .Jutro będę 5+6
 
Jeszcze się zapytam czy stosowałyście coś na infekcje w ciąży? Może coś możecie polecić? Miałam robiony wymaz ale na wynik trzeba czekać a boję się żeby się na dobre nie rozchulało...
Tak! moja ciąża zaczęła się w trakcie infekcji, dobrze, że szybko się dowiedziałam, bo brałam urofuraginum na zapalenie pęcherza, a podobno to lek zakazany w ciąży 🙈 na unormowanie flory bakteryjnej naszych okolic ginekolożka zaleciła mi podmywanie/polewanie się (nie irygację!!!) tantum rosa, podziałało.
 
reklama
A już myślałam że tylko mnie tak łapie. Mam wrażenie że to od luteiny dopochwowej 🥺 ale mogę się mylić. Dzięki za informację najwyżej się umówię na infolinię Luxmed po receptę. Póki co kupiłam Multi-Gyn może pomoże.
U mnie tak samo- a najlepsze że poprzednią infekcje miałam w ciąży ;p Później przerwa aż do teraz. I dokładnie tak jak wcześniej- początek ciąży i infekcja ;/
 
Do góry