reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jutro będzie 6+0 według owu bo wedle Om to 7+0

Coś to ja już widziałam teraz chciałabym zobaczyć chociaż zarodek ale boję się cholernie że coś może być nie tak🙊
Kochana, tylko jak jutro nic nie zobaczysz, to się nie stresuj. Na dobrym sprzęcie pewnie by był już zarodek z serduszkiem. Ale na kiepskim może być całkowicie nic... Także jak coś, Lili, to w ogóle się tym nie martw!!
 
reklama
hehe u nas tez rodzice w szoku byli ze jest dwojka :)
tetna nam sie nakladaly :p
No u nas nawet na USG konował nie zobaczył, że dwójka...jak dziecko można z torbielem pomylić? W sumie wagowo byliśmy malutcy bo ja 1820 a brat 2200. Czyli w sumie tyle ile teraz jedno dziecko waży....Tata w dniu porodu musiał jechać do sklepu wymieniać wózek i brać drugi zestaw wyprawki 😂
 
No u nas nawet na USG konował nie zobaczył, że dwójka...jak dziecko można z torbielem pomylić? W sumie wagowo byliśmy malutcy bo ja 1820 a brat 2200. Czyli w sumie tyle ile teraz jedno dziecko waży....Tata w dniu porodu musiał jechać do sklepu wymieniać wózek i brać drugi zestaw wyprawki 😂
ale jaja 😆😆
 
ja też 😳jak pomyśle o jutrze to serce mi mocniej wali 😳ale moja lekarka ma raczej kiepski sprzęt więc przypuszczam że za dużo się nie dowiem..
Mamy jeden dzień różnicy 😊
Ty będziesz 6t0d a ja jutro 5t6d.
No ciekawa jestem co nam wyjdzie 😁😁
Tylko ze mój gin ma super sprzecior.
A robiłaś betę? Bo nie kojarzę
 
Właśnie dostałam telefon, że moja poniedziałkowa 26.07 wizyta została anulowana. Aleeee... znalazłam sobie nowy termin i to trzy dni wcześniej w ten piątek 23.07 😀 Czy któraś wizytuje ze mną?

Ja mam w piątek o 10.50 :D mama posiwdzi z córka, okłamałam ją, że idę do dentysty :p
Ja mam mdłości od 7.7 jak zrobilam test I zmęczona jestem ciągle:/ przy 2 latku nie za fajnie. Na szczęście nie wymiotuję itp.
 
Mamy jeden dzień różnicy 😊
Ty będziesz 6t0d a ja jutro 5t6d.
No ciekawa jestem co nam wyjdzie 😁😁
Tylko ze mój gin ma super sprzecior.
A robiłaś betę? Bo nie kojarzę
nie, ja bety nie robiłam
No to pewnie ty się więcej dowiesz.. Ja będę chciała zmienić lekarza ale mieszkam w Niemczech i do tej co chciałabym iść podobno już nie przyjmuje nowych pacjentek bo ma za dużo.. Ale zobaczymy jak się to rozwinie wszystko
Pozostaje nam czekać w niecierpliwości
 
nie, ja bety nie robiłam
No to pewnie ty się więcej dowiesz.. Ja będę chciała zmienić lekarza ale mieszkam w Niemczech i do tej co chciałabym iść podobno już nie przyjmuje nowych pacjentek bo ma za dużo.. Ale zobaczymy jak się to rozwinie wszystko
Pozostaje nam czekać w niecierpliwości
Kurcze. No jestem ciekawa co tam jutro wyjdzie.
Cały czas o tym dzisiaj myślę
 
reklama
Dokładnie😊
Poniżej aktualna lista. Sprawdźcie, czy jesteście i jak Was nie ma, a chcecie być w prywatnym wątku, to piszcie 😀😊
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Wiolcia_6
Smerfetka94
majka89
mawis
Podbijam raz jeszcze listę dziewczyn chętnych do wątku prywatnego:)
Czy jeszcze kogoś dopisać? Dajcie znać, dzisiaj chce wysłać listę.

W razie czego, będzie możliwość dodania jeszcze osób w późniejszym terminie, więc spokojnie nikogo nie pominiemy 😛
 
Do góry