reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kilka dni temu był temat kosmetyków na rozstępy- miałam się wtedy wypowiedzieć, ale nie mogę się dogrzebać do tego ;p Ja z ciekawości sprawdziłam sobie analize składów takich głównych kosmetyków. Podsyłam Wam liste niżej ... Sama kupiłam balsam, olejek z babydream. I taki płyn do kąpieli. Plus zamówiłam sobie dwa masła do ciała z Nacomi - akurat w hebe jest teraz na nie fajna promocja :)

Tutaj macie liste ze składami i ich analizą .

 
Hej dziewczyny, przyszedł mi wynik bety. Przypominam, że dzisiaj jestem w 7tc2dc.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-21-13-10-18-276_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2021-07-21-13-10-18-276_com.google.android.apps.docs.jpg
    296,3 KB · Wyświetleń: 85
ja jak jutro bedzie dobrze na usg to od razu kupuje nifty .. nie wytrzymam dluzej w tym stresie :(
mam nadzieje ze wynik (oczywiscie dobry) bedzie juz po tygodniu i na usg genetyczne pojde na spokojnie ,,,
 
reklama
Do góry