reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
a kiedy mialas owu mniej wiecej ? bo sadzac po wyniku i usg owu musialabyc pozniej co ?
Nie mam pojęcia czy przypadkiem owulacja się nie przesunęła, bo tego cyklu akurat nie śledziłam. Akurat staraliśmy się z narzeczonym pół roku i nic, ostatni miesiąc sobie odpuściłam starania, bo miałam propozycje pracy i jednak zaskoczyło.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210715-124328.png
    Screenshot_20210715-124328.png
    74,2 KB · Wyświetleń: 48
Przecież napisałam, że mam puste pęcherze to nie wiem z czego tu się cieszyć 😋
Pytałam mojej mamy kiedy ja z bratem się pojawiłam (znaczy kiedy zaczęło pokazywać serce) to powiedziała, że ogólnie późno bo koło 9 tygodnia i najlepsze jest to, że dopiero przy porodzie dowiedziała się, że będzie dwójka bo lekarz cały czas mówił, że widzi jedno i dodatkowo jakaś duża torbiel...
 
Pytałam mojej mamy kiedy ja z bratem się pojawiłam (znaczy kiedy zaczęło pokazywać serce) to powiedziała, że ogólnie późno bo koło 9 tygodnia i najlepsze jest to, że dopiero przy porodzie dowiedziała się, że będzie dwójka bo lekarz cały czas mówił, że widzi jedno i dodatkowo jakaś duża torbiel...
hehe u nas tez rodzice w szoku byli ze jest dwojka :)
tetna nam sie nakladaly :p
 
reklama
Do góry