reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kurczę … będę rozmawiać o tym z moją gin i zobaczymy ☺️ W każdym razie Oleśnice wykluczam
Porozmawiaj z gin i daj znać gdzie on się przenosi. Jestem ciekawa czy większość lekarzy przejdzie na Borowksą. W ogóle w ramach ciekawostki to słyszałam że Strzelin to należy do szpitala na borowskiej- tylko jest to od niedawna pod oddział w Strzelinie :)
Ja liczę też że nie zamkną klinik bo kurcze ale to już w ogóle będzie słabo - takie duże miasto a w zasadzie 3 szpitale gdzie można rodzić ;/
 
Ja nie jestem umówiona na konkretną godzinę. Przyjmie mnie między pacjentkami. Może też pójdę z rana żeby mieć z głowy
 
A jak u Was z kosmetykami? Zmieniłyście pielęgnację jakoś specjalnie z powodu ciąży czy używacie tego co dotychczas? Ja mam sporo obaw co wolno, wiem że kwasy, retinol itp. odpadają, ale im więcej czytam tym więcej wychodzi że najlepiej to tylko wody używać 😅 a analiza składu każdego jednego produktu to katorga... Kupiłam ostatnio kilka produktów Resibo do twarzy, bo niby bezpieczne w ciąży, ale nie jestem zbytnio zadowolona 😑 choć czuję że z wysypem krostek to nic łagodnego nie pomoże i chyba juz będę taka "piękna" do końca ciąży 🤣🙈 ale czego się nie robi dla Maluszka... 🙂


No właśnie, ja z retinolu musiałam zrezygnować. Stosuję tylko witaminę C rano i spf. Na wieczór nawilżający krem. Specjalnie sprawdzałam czy można te kosmetyki w ciąży 🙈

Ja właśnie czekam pod gabinetem i zaraz się chyba zes...ram. Boję się, że będzie pusty pęcherzyk.
 
Mnie osobiście to już nic nie zdziwi. Po tym co czytam to faktycznie są lekarze i "lekarze". Może dziś się okaże że mam jedno dziecko, albo że dwuowodniowe chociaż są te bliźniaki 🤷‍♀️ czytałam też że w 70% przypadków jeden z bliźniaków do 12 tygodnia się wchłania, i wtedy drugie dziecko rozwija się prawidłowo... Staram się nie denerwować, bo przecież to nie wskazane, ale jest ciężko. Trochę mnie uspokoił fakt że mam wizytę dziś i jutro, i wiem że będą to normalni lekarze a nie tacy jak wczoraj. Przecież ta kobieta nie dała mi żadnych zaleceń, nie zapytała nawet gdzie pracuję, czy chce zwolnienie, nie podała wieku ciąży według usg... No gorzej niz na NFZ. I jeszcze całą zapłakaną można powiedzieć wygoniła z gabinetu wiedząc że mieszkam w innym mieście, nawet nie zapytała jak tu dojechałam czy coś... W ogóle jak robiła mi usg i powiedziała że jest serduszko to zapytałam jak szybko bije (większość z Was pisała tutaj jak jest u Was) a ona do mnie ze w prawidłowym, to mówię że z tego co wiem to powinno dwa razy szybciej niż moje, a ona na to: " a gdyby biło inaczej to co by to zmieniło? Co byś zrobiła?"... 🤦‍♀️ w końcu potem powiedziała że 160 pare. I nagle znalazła drugie...
Ja pier…
 
reklama
Do góry