reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze😊 Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę 😊😊 Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki 😊
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej 😊
Zgłaszam się ❤️
 
reklama
U mnie jest chyba nienajlepiej. Bliźniaki, ale jednojajowe. Lekarka powiedziała że od 20 tygodnia mogą się udusić i ze to w ogóle bardzo ciężka ciąża..
😭😭😭😭Zobacz załącznik 1296598
To prawda, że ciąża bliźniacza jednojajowa i jednoowodniowa jest najtrudniejszym przypadkiem ciąży, ale spokojnie... Medycyna poszła tak do przodu, że wszystko będzie dobrze, zobaczysz. :)
Najważniejsze, żebyś miała sprawdzonego, solidnego lekarza prowadzącego, żeby reagował na czas i myślał o wszystkim za Ciebie. Na pewno z tytułu ciąży bliźniaczej będziesz miała częstsze badania właśnie po to, żeby szybciej rozpoznawać co się dzieje i reagować. Spokojnie. Będziemy Cię wspierać. :)

HeeyHeey, a na którą godzinę masz? :)
 
Dziewczyny a czy którejś grozi konflikt serologizny? Z tego co mi wiadomo przy pierwszej ciąży nie ma ryzyka ale przy kolejnych ?
 
@godzbal Dopiero 18:20 czy 18:40 😕 to będzie pierwsza wizyta?
Z usg pierwsza.
Byłam na wizycie 14.07. Dostałam skierowanie właśnie na usg i na badania, które muszę wykonać przed wizytą (dopiero na koniec sierpnia, bo mój gin ma urlop, wtedy będę mieć założoną kartę).

U mnie jest chyba nienajlepiej. Bliźniaki, ale jednojajowe. Lekarka powiedziała że od 20 tygodnia mogą się udusić i ze to w ogóle bardzo ciężka ciąża..
😭😭😭😭Zobacz załącznik 1296598
Masz ciąże bliźniaczą jednokosmowkową jednoowodniową? Fakt, to najtrudniejsza z ciąż bliźniaczych, ale straszenie od samego początku według mnie jest nie na miejscu!!! Na pewno będziesz mieć więcej wizyt i jednak będzie to ciaza wysokiego ryzyka, ale! Mam w rodzinie przypadek takich bliźniaczek i ro w latach 2000 :) dziewczyny zdrowe i teraz kawał babek z nich :) ❤️❤️

O właśnie, ciekawa jestem z jakich części Polski jesteście. Jest ktoś z okolic Lublina? [emoji4]
ja z okolic Wwy :)
 
No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze😊 Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę 😊😊 Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki 😊
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej 😊
Zgłaszam się! ☺️
 
reklama
Do góry