reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

U mnie jest chyba nienajlepiej. Bliźniaki, ale jednojajowe. Lekarka powiedziała że od 20 tygodnia mogą się udusić i ze to w ogóle bardzo ciężka ciąża..
😭😭😭😭
ja nnie wiem po co te lekarze TAK STRASZA
owszem ciaza blizniacza jednoowodniowa jest trudniejsza ale przeciez nie przesadzajmy te ciaze dobrze sie koncza , zamiast pocieszac to jeszcze doluja :( :(
ja jestem z takiej ciazy :) urodzona w 40tc :) miaam 2500 gr i siostra tez tyle :) porod sn :)
takze mysl pozytywnie i nie rozpaczaj
 
reklama
U mnie raczej będzie, ja jestem rh-. Przeciwciała tworzą się dopiero przy porodzie i zagrażają ewentualnej kolejnej ciąży. W pierwszej jest ok.
U mnie tez jest ja jestem Arh- mąż 0rh+ przy drugiej ciąży doszło do konfliktu syn ma grupę po mężu ale z t3go co wiem po porodzie 72 godzin podaje się zastrzyk z immunoglobine anty D aby przy kolejnych ciałach nie doszło do konfliktu.
 
Macie może problem z bólem piersi? Ja czuję się jakby zaraz miały wybuchnąć i nie wiem jak mogę sobie pomóc [emoji17]
 
Dziewczyny a czy którejś grozi konflikt serologizny? Z tego co mi wiadomo przy pierwszej ciąży nie ma ryzyka ale przy kolejnych ?
ja mam rh- maz rh + wszystkie dzieci mialy rh - po mnie i nigdy nic sie nie dzialo
po pozniejszych poronieniach dostawalam immunoglobuline wiec mam nadzieje ze tym razem tez wszystko bedzie dobrze ;)
 
ja mam rh- maz rh + wszystkie dzieci mialy rh - po mnie i nigdy nic sie nie dzialo
po pozniejszych poronieniach dostawalam immunoglobuline wiec mam nadzieje ze tym razem tez wszystko bedzie dobrze ;)
Też mam taka nadzieje 😊trzymam kciuki za Ciebie i za siebie. Dzisiaj lekarz powedzial mi ze mam sie nie martwic ze bardziej prawdopodobne konflikty po promieniach właśnie ale wiesz przezorny ubezpieczony trzeba to kontrolować.
 
reklama
Dziewczyny a czy którejś grozi konflikt serologizny? Z tego co mi wiadomo przy pierwszej ciąży nie ma ryzyka ale przy kolejnych ?
Ja mam RH- mój partner RH+ miałam podaną immunoglobulinę kiedy w szpitalu byłam przygotowywana do zabiegu usunięcia ciąży pozamacicznej,z tego co tłumaczyła mi pielęgniarka w kolejnej ciąży nie powinno dojść do konfliktu
 
Do góry