reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Witajcie, ja też nieśmiało dołączam :) U mnie pierwsza ciąża, trochę z zaskoczenia, dlatego wciąż ciężko mi w to uwierzyć. Dzisiejsza beta to ponad 9600, miesiączka była 11.06., a o tym, że coś się dzieje, dowiedziałam się podczas rutynowych badań, jak beta wynosiła zaledwie 9! Czekam jeszcze na usg, staram się nie zwariować, ale jestem zła, że nikt mnie nigdy nie uprzedził, że pierwsze tygodnie to największy stres w życiu! 😂
Jesteśmy na podobnym etapie 😀 ostatnia miesiączka 11.06. Jutro powtarzam betę ✌️
 
U mnie jest chyba nienajlepiej. Bliźniaki, ale jednojajowe. Lekarka powiedziała że od 20 tygodnia mogą się udusić i ze to w ogóle bardzo ciężka ciąża..
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]Zobacz załącznik 1296598
Ojej ale dlaczego? Nie slyszalam o tym, a znam całkiem sporo bliźniaków jednojajowych. Mysl pozytywnie [emoji8][emoji8][emoji8]
 
No to Ci powiedziała! A z czego niby to wynika, że tak powiedziała?
Powiedziała że po prostu mają mało miejsca i mogą się zaplątać. I że ogólnie jeśli wszystko będzie dobrze, to że takie ciąże rozwiązuje się zaraz po 30 tygodniu, więc wiadomo że te dzieci jeszcze nie będą wykształcone... Ogólnie ja nie wiem ja to jest, bo to jest moja pierwsza ciąża, ale czy jak lekarz zaczyna robić USG to od razu pokazuje się serduszko w postaci kolorowej kropki? U mnie od razu była,czerwona i niebieska, ale dopiero później lekarka zauważyła że są dwa... Chyba że te kropki to nie były serca... Lekarka nie powiedziała mi nawet który to tydzień według USG, może dlatego że od razu zaczęłam płakać. Ale na początku też nie zmierzyła mi ciśnienia nawet... Kazała przyjść za tydzień toi da skierowanie do kliniki w Warszawie, która zajmuje się takimi ciążami
 
reklama
Do góry