reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
O to prawda.
Córę mam z końca lutego.
Mega fajny okres na porod. Do lata zdarzymy dojść do siebie 🙂🙂
Ja mam synka z 22.02 i lepiej trafić nie mogłam z urodzeniem :D

@Otylia. myślę, że nikt się nie chce Ciebie pozbyć, po prostu temat szczepień to temat rzeka :) a teraz jeszcze są ciężkie czasy i nie chodzi tylko o nasze hormony ciążowe ;)
 
W pierwszej ciąży miałam zalecone do końca pierwszego trym tylko suplementację kwasu foliowego ze względu na to, że po omega 3 i początkowych witaminach miałam nasilone wymioty. Po skończeniu i zaczęcia 2trym brałam mama dha te zwykle, bo po premium niestety też wymiotowałam. Teraz mam identycznie, dlatego mój gin powiedział bym brała tak samo a od 2 trym zaczniemy suplementację jak za pierwszym razem :)




Trzymam kciuki! Będzie dobrze :)

dziewczyny, kiedy robimy prywatny wątek? :) myślę, że już powoli pojawiają się dziewczyny z terminem na koniec marca :)
Myślę że można jeszcze poczekać parę dni bo ostatnio coś nam dziewczyny dochodzą 😊
No właśnie też już myślę o tym wątku prywatnym 😊 Wiecie jak coś, to chyba w każdym momencie będzie można dodać nowe dziewczyny.😊 Ja to myślę, że do końca ciąży pojawiać się będą nowe mamy, które dopiero co znajdą to forum. Czy myślicie, że już później nie będziemy dodawać nowych osób?🤨 Bo ten obecny wątek to zostanie tak czy siak
 
Cześć wam. Przyszłam do was o poradę . Jestem w 7tc1dc . Dzisiaj byłam na USG i wyszły mi dwa puste pęcherzyki ciążowe . Jak myślicie czy jest szansa , że się pojawią czy jednak nic z tego.
 
Cześć wam. Przyszłam do was o poradę . Jestem w 7tc1dc . Dzisiaj byłam na USG i wyszły mi dwa puste pęcherzyki ciążowe . Jak myślicie czy jest szansa , że się pojawią czy jednak nic z tego.
emilia slyszalam ze przy blizniakach czesto jest tak ze pojawiaja sie zarodki pozniej
a powiedz czy puste puste i nie ma nawet pecherzyka zoltkowego ?jak duze sa pecherzyki ?
 
reklama
Cześć wam. Przyszłam do was o poradę . Jestem w 7tc1dc . Dzisiaj byłam na USG i wyszły mi dwa puste pęcherzyki ciążowe . Jak myślicie czy jest szansa , że się pojawią czy jednak nic z tego.
A.ile miały pęcherzyki? Zarodek.może się pojawić do 20 mm wielkości pęcherzyka ciążowego. Jesteś pewna że owulacja się nie opóźniła?
 
Do góry