reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
I masz pewne info, że to od szczepionki? 100% ktoś powiedział: to w wyniku szczepienia? Poza tym, nie pisałam nic o zgonach więc nie wiem dlaczego to tutaj przytoczyłas. Ja słyszałam o grupie staruszków z Nałęczowa, która nie żyje po szczepieniu. Tylko problem jest taki, że nie istnieje ta grupa, bo ktoś wymyślił taką historię.
Dobra, Dziewczyny, jeśli chcecie dalej ciągnąć ten temat, to stwórzcie sobie oddzielny temat, oddzielną grupę, bo ja nie mam ochoty przedzierać się przez te Wasze wymiany zdań i czytać o czymś, na co nie jest tu miejsce.
 
Mogę wiedzieć czemu Ty możesz narażać mnie na stres i mnie straszysz na forum ciążowym, a na mnie naskakujesz o to z innymi? Chciałam pokazać tylko hipokryzje.
Odpuść już sobie, bo jeśli nie zauważyłaś, to ja nie zamierzam z Tobą dyskutować. Tyle osób już powiedziało, żeby skończyć tu ten temat, a Ty usilnie próbujesz go ciągnąć dalej.
 
Odsyłam do źródeł medycznych np do konferencji niezależnych lekarzy sprzed miesiąca czy dwóch, nie będę się z nikim biła na argumenty. Nie oglądam mediów, a już na pewno nie wiadomości w telewizji i tego co jeden z drugim pod krawatem mówi jak mu się zachce. Jak ktoś tu wcześniej fajnie napisał wierzę w naukę. Szczepionka jest w trzeciej fazie badań klinicznych na ludziach (!) A które zakończa się zależnie od rodzaju szczepionki w 2022-2024 roku. Dopuszczone są warunkowo jak już wcześniej napisałam i to nie jest fakt wyciągniety z choinki tylko tak to wyglądało. I pierwszy raz bez zgody komisji bioetycznej coś takiego zostało wprowdzone dla dzieci. A gdzie tam płody. Nie usłyszysz o tym w TVN czy TVP. Bo jakby taaki komunikat podali do inf publicznej byłby sajgon.. po raz kolejny odsyłam do tej konferencji , sama byłam niedowiarkiem. Jak obejrzysz to chętnie podyskutuję, bo na razie jak widać nie ma pola do dyskusji skoro nie znasz tych danych.
Kończe ten wywód, bo nie to jest celem naszego forum...
Kolejny raz powtarzam, że odniosłam się tylko do stwierdzenia, że jest to eksperyment medyczny. Nie, nie jest nim. I proszę, nie tłumacz mi rzeczy o TVP i niezależnych lekarzach. Jestem biologiem, wirusologiem i genetykiem. Mam swoją wiedzę i nie korzystam z filmów z żółtymi napisami na YT.
I tak jak mówisz, nie jest to głównym tematem tego wątku więc nie będziemy się rozwodzić. Chciałam tylko, żebyś miała świadomość, że eksperymentem medycznym to nie jest i nie powielała faks newsów.
 
Dziewczyny, proszę was... odpuście ten temat. Ja mam swoje zdanie i mogła bym napisać elaborat na ten temat ale nie o to tu chodzi. Cieszmy się tym stanem (choć czasem mam ochotę wyć) i rozmawiajmy o tym co nas martwi, co nas cieszy i o wynikach i o naszych dzidziach. To forum ciążowe a nie na temat szczepionek. @Otylia. Jak chcesz dalej ciągnąć temat to jest inne forum od tego i dalej tam sobie pisz. @Paula55 i @Małasyrenka nie ma sensu ciągnąć dalej słownych przepychanek.
 
reklama
Do góry