reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Tylko że ja nie jem nic po czym mogłabym się tak czuć..
Samo od siebie by tak było?
Zaczyna mnie to martwić. Bo boli przy chodzeniu, aż żołądek czuje...
Ja też jem same lekkie rzeczy, nigdy nie jadłam tłustych ani ciężkich potraw bo poprostu nie lubię i zawsze dbałam o figurę. Jesteś w ciąży kochana😁 jeszcze nie jedno Cie zaskoczy 😁
 
Wy tu piszecie o jedzeniu, a mi się nawet trudno czyta 🙈😂 No od wczoraj mam takie mdłości że to jakiś hardcore. Dobrze, że nie wymiotuje, ale uczucie jest okropne. I najgorsze jest to, że czuje głód, a sama myśl o jedzeniu mnie odpycha...
 
U mnie w każdej ciązy jest problem z jedzeniem. Nie mam mdłości, ale mam totalny jadłowstręt. Jem tyle o ile i z czystego rozsądku.
 
A wiemy co u @blanny?
O 10 miała mieć wizytę.

Daj znać kochana ❤

Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa ❤❤ jestem super szczęśliwa i umówiona na prenatalne na 26 sierpnia- będzie 12+2. Lekarka poniżej 12 tygodnia mówiła żeby nie robić badań.
@Otylia. Gratulacje!❤ Twój dzidziuś ma już fajne rozmiary 😃

@gabi66 gratulacje! Piękne zdjęcie usg😍
@Cukierkowa20pare nasze dzieci idą łeb w łeb 😃 na jednym usg mam wymiar 0,91 cm a na drugim 0,96 więc idą równo 😄😃

@blanny gdzie zaginęłaś? Przejżałam wszystkie strony i nie znalazłam wieści od ciebie.

Dziewczyny, przepraszam, że tak późno się odzywam. Nadrobię te 20 stron później, więc przepraszam, że się nie odniose do bieżących wpisów. Właśnie przeżyłam taki rollercoaster, że to się w głowie nie mieści.

Rano byłam na 10 na NFZ w Luxmed. Lekarz to burak, ale zleca wszystkie badania i w ogóle, więc go nie skreslalam.
Opierniczyl mnie, że ja śmiem gdzieś wyjeżdżać, jak powinnam na dupie siedzieć i uważać na siebie.
Nic mi nie powiedział w sumie, nie zlecił badań, nie założył karty ciąży, bo wg USG, które zrobił to 6+1 (a jestem 7+4 i 12 dni temu na USG było 5+6), nie ma serca, crl 0.54 i w ogóle. I nara.
IMG_20210720_100901.jpg

Wiedziałam, że to oznacza tylko jedno. Każdy chyba wie co.

Na szybko znany lekarz, znalazłam lekarkę mnóstwo ekstra opinii, zwolnił się jej termin na 13:40, na zdjęciach sprzęt igła, centrum prenatalne igła i w ogóle. Poszłam. Miałam wywiad z położna, potem z lekarka, cudowna kobieta. Wszystko jej wyjaśniłam. Zrobiła mi USG.
Dziecko jest PÓŁTORA RAZA większe. Crl 1.21 cm. Serduszko pięknie pracuje. Powiedziała, że pęcherzyk żółtkowy mam przepiękny i z jej doświadczenia, jak jest taki pęcherzyk, to nic złego się nie dzieje. Wiek z pomiarów 7+3 idealny.
IMG_20210720_142112.jpg

To było najlepiej wydane 200 zł. Opis z wizyty na dwie strony a4 dostałam i chyba z 8 zdjęć albo i więcej.

Zryczalam się u niej jak mi pokazała pulsujące serce na monitorze jak bóbr.

Przeszłam taki emocjonalny rollercoaster, że hej
 
pieknie :) ale ci maluszek rosnie :) mialas wczesniej owu ? albo szybko ci test wyszedl ?
Owu miałam w 12dc, przynajmniej wtedy bolał mnie jajnik na i były starania ;) test zrobiłam dopiero w dniu spodziewanej miesiączki a następnego dnia betę w 29 dc i już było 676. Teraz mam też b. wysoką betę 43000, ale lekarz mówił, że to jest ok i żebym nie schizowała ;)
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam, że tak późno się odzywam. Nadrobię te 20 stron później, więc przepraszam, że się nie odniose do bieżących wpisów. Właśnie przeżyłam taki rollercoaster, że to się w głowie nie mieści.

Rano byłam na 10 na NFZ w Luxmed. Lekarz to burak, ale zleca wszystkie badania i w ogóle, więc go nie skreslalam.
Opierniczyl mnie, że ja śmiem gdzieś wyjeżdżać, jak powinnam na dupie siedzieć i uważać na siebie.
Nic mi nie powiedział w sumie, nie zlecił badań, nie założył karty ciąży, bo wg USG, które zrobił to 6+1 (a jestem 7+4 i 12 dni temu na USG było 5+6), nie ma serca, crl 0.54 i w ogóle. I nara.
Zobacz załącznik 1296493
Wiedziałam, że to oznacza tylko jedno. Każdy chyba wie co.

Na szybko znany lekarz, znalazłam lekarkę mnóstwo ekstra opinii, zwolnił się jej termin na 13:40, na zdjęciach sprzęt igła, centrum prenatalne igła i w ogóle. Poszłam. Miałam wywiad z położna, potem z lekarka, cudowna kobieta. Wszystko jej wyjaśniłam. Zrobiła mi USG.
Dziecko jest PÓŁTORA RAZA większe. Crl 1.21 cm. Serduszko pięknie pracuje. Powiedziała, że pęcherzyk żółtkowy mam przepiękny i z jej doświadczenia, jak jest taki pęcherzyk, to nic złego się nie dzieje. Wiek z pomiarów 7+3 idealny.
Zobacz załącznik 1296497
To było najlepiej wydane 200 zł. Opis z wizyty na dwie strony a4 dostałam i chyba z 8 zdjęć albo i więcej.

Zryczalam się u niej jak mi pokazała pulsujące serce na monitorze jak bóbr.

Przeszłam taki emocjonalny rollercoaster, że hej
Jeju Kochana nawet nie wyobrażam sobie co poczułaś u tego konowala na NFZ... Super że wszystko jednak dobrze się skończyło 😊 dlatego ja od początku chodzę prywatnie, nie ufam NFZ
 
Do góry