reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Nie zgodzę się, większość leków ma zakończona ostatnią fazę badań. Szczepionki nadal są w ostatniej i dopuszczone zostały w trybie tzw warunkowym. Nie będę nikogo przekonywać, można o tym poczytać. Nie ma nawet zgody komisji bioetycznej na zastosowanie szczepionek wśród dzieci... A to się dzieje 😰
Lubię Cię, więc nie chce wchodzić w dyskusję ❤️ Wierzę w naukę i medycynę. Nie będę tutaj tłumaczyć, bo wystarczy wejść chociażby na stronę "Szczepienia rozwiewamy wątpliwości" żeby znaleźć wiarygodne informacje od prawdziwych specjalistów.
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa ❤❤ jestem super szczęśliwa i umówiona na prenatalne na 26 sierpnia- będzie 12+2. Lekarka poniżej 12 tygodnia mówiła żeby nie robić badań.
@Otylia. Gratulacje!❤ Twój dzidziuś ma już fajne rozmiary 😃

@gabi66 gratulacje! Piękne zdjęcie usg😍
@Cukierkowa20pare nasze dzieci idą łeb w łeb 😃 na jednym usg mam wymiar 0,91 cm a na drugim 0,96 więc idą równo 😄😃

@blanny gdzie zaginęłaś? Przejżałam wszystkie strony i nie znalazłam wieści od ciebie.
 
Nic mi nie wpadło w oko ☹️ Tak z głupia wzięłam rybę bo coś zjeść muszę.
Ale strasznie męczy mnie ten twardy, balonowy brzuch.
Zaczynam się martwić czy to normalne..
 
Nic mi nie wpadło w oko ☹️ Tak z głupia wzięłam rybę bo coś zjeść muszę.
Ale strasznie męczy mnie ten twardy, balonowy brzuch.
Zaczynam się martwić czy to normalne..
Kochana ja oprócz ogólnie balonowatego brzucha chyba przez wzdęcia robię sobie codziennie zastrzyk przez co jest opuchnięty... wyobraź sobie jak wygląda mój i daj zyc swojemu 😁
 
reklama
Do góry