reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kochana ja oprócz ogólnie balonowatego brzucha chyba przez wzdęcia robię sobie codziennie zastrzyk przez co jest opuchnięty... wyobraź sobie jak wygląda mój i daj zyc swojemu 😁
Tylko że ja nie jem nic po czym mogłabym się tak czuć..
Samo od siebie by tak było?
Zaczyna mnie to martwić. Bo boli przy chodzeniu, aż żołądek czuje...
 
Lubię Cię, więc nie chce wchodzić w dyskusję ❤️ Wierzę w naukę i medycynę. Nie będę tutaj tłumaczyć, bo wystarczy wejść chociażby na stronę "Szczepienia rozwiewamy wątpliwości" żeby znaleźć wiarygodne informacje od prawdziwych specjalistów.
Ja też wierzę w naukę i zgodne ze sztuką nauk medycznych to nie jest. Wszystko jest w trybie warunkowym a co gorsza są leki które działają i pomagaja a są zakazane odkąd się covid pojawił. kto ma natomiast zarobić ten zarabia... Polecam obejrzeć konferencje niezależnych lekarzy. Jak ktoś chce niech do mnie napisze to podeślę linka , można się na prawdę zdziwić :( też Cie lubię i nie chce się kłócić bo ten temat zawsze dzieli ludzi hehe a nie o to tu chodzi. 🤍
 
Dziewczyny, a uzywa ktoras z was domowego ipl do depilacji? Uzywam od roku, zdzialal cuda i przykro mi, ze musze odstawic. Myslicie, ze jest jakiekolwiek ryzyko, ze moze zaszkodzic dziecku? Z bikini bym teraz nie ryzykowala, ale nogi albo pachy? Nie widze racjonalnego powodu do rezygnacji z tych zabiegow szczerze mowiac, a wszyscy jak jeden maz odradzaja.
 
Na 9.40

Niee becikowe 1000 zł dają wszystkim, bez względu na dochody. Dzwoniłam już dawno do gminy i pytałam. Są tylko jeszcze jakieś becikowe samorządowe czy jakoś tak, ale nie u wszystkich, i tam już musisz mieć odpowiednio niski dochód
Na becikowe jest prob 1922 ba osobę, ale są gminy ktore ze swojego budżetu wypłacają drugie. I wtedy zasady ustala już sobie gmjna sama.
 
reklama
Dziewczyny, a uzywa ktoras z was domowego ipl do depilacji? Uzywam od roku, zdzialal cuda i przykro mi, ze musze odstawic. Myslicie, ze jest jakiekolwiek ryzyko, ze moze zaszkodzicTeż dziecku? Z bikini bym teraz nie ryzykowala, ale nogi albo pachy? Nie widze racjonalnego powodu do rezygnacji z tych zabiegow szczerze mowiac, a wszyscy jak jeden maz odradzaja.
Też używałam i niestety nie skończyłam zabiegów😛 Odstawiłam na czas ciąży i później karmienia. Wolę nie ryzykować. Wszędzie piszą żeby nie korzystać w tym czasie.
 
Do góry