reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ale ulga! Napisałam do dziewczyny, która zastępuje szefa, że niestety chyba nie dam rady za długo pracować bo mam okropne mdłości. Zadzwoniła, powiedziała, że mam się nie przejmować bo są rzeczy ważne jak praca, ale też ważniejsze jak właśnie ciąża. Mam się nie zmuszać i nie męczyć, trudno, punkt będzie zamknięty do momentu aż znajdą kogoś na moje miejsce, ale mam się tym nie martwić. Całkiem inna rozmowa z nią była! W tej sytuacji chyba faktycznie od jutra wezmę L4, ale przynajmniej nie będę cała w stresie ;)
 
Pierwszą dawkę miałam 18 mają, a druga 19 czerwca, gdzie jak się okazało, już byłam w ciąży. Nie wiem, jak na dzień dzisiejszy, będzie to miało wpływ na dalszy rozwój szkraba, ale wolałam to zrobić ze względu na to, że covid jest niebezpieczny dla kobiet w ciąży. Jeśli rzeczywiście będzie we wrześniu to wolę być już przygotowana. Potem może być różnie. Zresztą zrobiłam rekonesans i oboje z mężem przyjęliśmy Modernę i mamy to po prostu za sobą.
Ja również drugą dawkę przyjęłam jak się okazało już w ciąży, mój gin mnie uspokoił, że to lepiej dla mmoe, ze mam to już za sobą
 
Dziewczyny, ale ulga! Napisałam do dziewczyny, która zastępuje szefa, że niestety chyba nie dam rady za długo pracować bo mam okropne mdłości. Zadzwoniła, powiedziała, że mam się nie przejmować bo są rzeczy ważne jak praca, ale też ważniejsze jak właśnie ciąża. Mam się nie zmuszać i nie męczyć, trudno, punkt będzie zamknięty do momentu aż znajdą kogoś na moje miejsce, ale mam się tym nie martwić. Całkiem inna rozmowa z nią była! W tej sytuacji chyba faktycznie od jutra wezmę L4, ale przynajmniej nie będę cała w stresie ;)
No i super, jeden stres mniej I możesz udać się na zasłużony odpoczynek 😊
 
Ja już też jestem po wizycie, jest wszystko dobrze, kijanka ma 8mm i już bije ❤️ Według OM 6+2, według USG 6+6 :)
 

Załączniki

  • IMG_20210720_134958.jpg
    IMG_20210720_134958.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry