reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

ja tez właśnie przeczytałam te posty dziewczyn i sie zmartwiłam, bo u mnie 5+5 i był tylko prcherzyk z ciałkiem zoltkowym. Idę teraz w środę, mam nadzieje, ze już zobaczę malucha i serduszko. Choć nie udzielam sie tu dużo, bo brakuje mi czasu to cały czas trzymam kciuki za nas wszystkie, dziewczyny 🤞🏻❤️
Napewno będzie - nie stresuj się. Był pęcherzyk, było ciałko żółtkowe więc wszystko co miało być - było 🙂 o której idziesz w środę? Będę trzymać kciuki i czekać na wiadomość od ciebie ❤
 
reklama
Napewno będzie - nie stresuj się. Był pęcherzyk, było ciałko żółtkowe więc wszystko co miało być - było 🙂 o której idziesz w środę? Będę trzymać kciuki i czekać na wiadomość od ciebie ❤
wzięłam najwcześniejsza wizytę jaką tylko się dało, żeby nie musieć długo czekać po obudzeniu się 😂 8:15
Dziękuję, ja też trzymam kciuki! Dam znać od razu po wizycie 😊
 
U mnie nie założył bo wiem, że z reguły woli nie nastawiać młodych mam i do 10 tygodnia woli czekać bo różnie może być. Tak samo z badaniami - jeśli oczywiście ktoś po raz pierwszy zaszedł w ciążę bo przy poronieniach wiem, że szybciej daje skierowanie na badania.

A czyli coś w tym jest. Mówił że założymy na kolejnej wizycie czyli jutro 🥰 Mam nadzieję że bedzie wszystko dobrze i dostanę też resztę badań. Ale chyba przed 12 tygodniem nie odetchnę spokojnie
 
Dzień dobry 😃 witam się z łóżka z którego nie mam ochoty dzisiaj wstać 😂 urządzałam mężowi w piątek urodziny I od wtorku mało spałam a po pracy sprzątanie ,gotowanie, pieczenie.... codziennie ponad 10 000 kroków i padam na twarz 😅 niewiele też jadłam ale ja jestem "duża" więc mi to nie zaszkodzi 🙂
Jak wszystko pójdzie dobrze to pod koniec sierpnia chce poinformować najbliższych o ciąży (szefowi może powiem wcześniej żeby już kogoś szukał). Jeśli 26go wizyta pójdzie dobrze to chce zamówić dla rodziców takie powiadomienia. A wy macie jakieś pomysły na poinformowanie?
Ale świetne! Masz jakiś link do tego? Moi rodzice lubią sobie "puścić" lotka,jakąś zdrapkę zadrapać i znalazłam na allegro zdrapkę ciążowa. Już nie mogę się doczekać ich reakcji 🤣. Dla ojczulka z dziadkiem a dla mamuśki z babcią. Ale na teściów nie mam pomysłu. Może właśnie takie coś jak Twój pomysł 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-19-16-53-07-906_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2021-07-19-16-53-07-906_pl.allegro.jpg
    230,8 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry