reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej Wam [emoji846] ja dziś po wizycie u lekarza i mogę odetchnąć z ulgą. Wszytsko dobrze się rozwija, serduszko ładnie biło. Wg OM i wg USG 6+2, czyli termin na 12 marca [emoji7][emoji7][emoji7] kolejna wizyta 30 sierpnia [emoji846]
Oo to dość późno kolejna wizyta [emoji6] ciekawa jestem co ile mój lekarz będzie robił. W poprzedniej ciąży na początku co trzy tygodnie sprawdzał rozwój ciąży, po I prenatalnych wizyty miałam co 4 tygodnie aż do 30 tc i po 30tc już co dwa tygodnie aż do porodu [emoji4] a u Was jak jest?
 
U mnie ostatnia miesiączka 11.06. Pierwsza beta (teoretycznie 14 dni po owulacji) 14dpo-14mIU, 16dpo-24, 18dpo-42 i testy bardzo blade wychodziły. Stawiam,że coś z deczka się przesunęło. Miałam odpuścić testowanie i betę,ale siła wyższa... 🙈Test z dzisiaj około 16
Gratulacje 🥰 ahhh te emocje. Uwielbiałam robić testy, szczególnie te ostatnie 😁🥰
 
Dziewczyny, czy też bolą was brzuchy codziennie po kilka razy? Czy bierzecie nospę, czy nie trzeba? Bo się zastanawiam [emoji848]
Codziennie czuje, razmiej raz więcej, ale nic nie biorę. W poprzedniej ciąży takie bóle miesiączkowe jakoś do 8-10 tyg miałam. Przeszły w końcu [emoji4] ja mam taki lekki ból miesiączkowy i klucie jajnika tak jakby
 
reklama
Do góry