reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Tez tak myślałam, że jest inaczej ale z tego co zauwazylam to tak : luxmed wykonuje badania krwi przez diagnostykę, wiem ponieważ z uwagi na to że mam karte stałego klienta w diagnostyce mogę tam sprawdzać wszystkie wyniki badań robione kiedykolwiek i też jak robie przez luxmed one mi tam widnieją i mogę powiedzieć że nie ma rozróżnienia na total hcg i samo beta hcg - czyli jest to to samo badanie. W załączeniu dodaję screenshot badanie 21 czerwca było w luxmedzie i nie jest to total hcg mimo że tak mialam na skierowaniu od gina.
pomyliłam, 23 czerwca badanie z luxmedu
 
reklama
są i one - pierwsze objawy…
Pomyśle o jakimś jedzeniu albo coś mi nie po nosie źle zapachnie i mnie mdli.. fuuu
Cyce bolące jak fiks
A najbardziej mnie dziwi fakt ze Jestem totalnym śpiochem, teraz punkt 7 lub ciut szybciej oczy otwierają się jak 5 zł i po spaniu..
Beta się ładnie podwoiła bo jeszcze badałam raz przyrost
Poniedziałek 993,7
Środa 2259,5
Tylko ten progesteron ale dostałam 3x1 duphoston.
jak wasze Samopoczucie kochane ? Co u Was słychać ? :)
 
Wizytę mam zaplanowana na 26 Lipca (6+4) ale kusi mnie żeby iść w środę 21… to będzie 5+6..
martwię się przez ten zasniad bo właśnie mniej więcej w takim czasie na usg mi to wykryli.
podczas usg zamknę chyba oczy…. Bo strach będzie ogromny już czuje jak będzie mi bilo serce ze strachu aby nie zobaczyć wybombelkowanego obrazu macicy bo chyba padnę na tym łóżku na zawał
 
są i one - pierwsze objawy…
Pomyśle o jakimś jedzeniu albo coś mi nie po nosie źle zapachnie i mnie mdli.. fuuu
Cyce bolące jak fiks
A najbardziej mnie dziwi fakt ze Jestem totalnym śpiochem, teraz punkt 7 lub ciut szybciej oczy otwierają się jak 5 zł i po spaniu..
Beta się ładnie podwoiła bo jeszcze badałam raz przyrost
Poniedziałek 993,7
Środa 2259,5
Tylko ten progesteron ale dostałam 3x1 duphoston.
jak wasze Samopoczucie kochane ? Co u Was słychać ? :)
Ja też zrobilam się rannym ptaszkiem, chodzę spać koło 23 a 6 czy 7 już jest pobudka.. chętnie wyspalabym się "na zapas" No ale nie mogę 😀 u mnie dalej nie ma objawow ale to już chyba taka moja natura
 
Ja też zrobilam się rannym ptaszkiem, chodzę spać koło 23 a 6 czy 7 już jest pobudka.. chętnie wyspalabym się "na zapas" No ale nie mogę 😀 u mnie dalej nie ma objawow ale to już chyba taka moja natura
Dokładnie mam to samo teraz z tym spaniem, nawet mój mąż zwrócił uwagę i się pytał co mi się dzieje 😂
 
Tez tak myślałam, że jest inaczej ale z tego co zauwazylam to tak : luxmed wykonuje badania krwi przez diagnostykę, wiem ponieważ z uwagi na to że mam karte stałego klienta w diagnostyce mogę tam sprawdzać wszystkie wyniki badań robione kiedykolwiek i też jak robie przez luxmed one mi tam widnieją i mogę powiedzieć że nie ma rozróżnienia na total hcg i samo beta hcg - czyli jest to to samo badanie. W załączeniu dodaję screenshot badanie 21 czerwca było w luxmedzie i nie jest to total hcg mimo że tak mialam na skierowaniu od gina.
To dziwne, bo ostatnio w Luxmed jak powiedziałam, że chcę betę to mi odpowiedziała, że mają tylko total 🙂 czyli różnica musi być (chociaż lekarz mówił, że da się zrobić w Luxmed betę, ale długo się czeka). Ja już i tak nie będę robić tego badania, ale chciałam Was poinformować co mi lekarz powiedział i żeby nie trafić na nieścisłość kiedyś 🙂
 
reklama
Moje dziwnie, niby nie mam ochoty na jedzenie momentami ...
Przez kilka dni miałam wrażliwe sutki a od wczoraj jak ręką odjął..
są i one - pierwsze objawy…
Pomyśle o jakimś jedzeniu albo coś mi nie po nosie źle zapachnie i mnie mdli.. fuuu
Cyce bolące jak fiks
A najbardziej mnie dziwi fakt ze Jestem totalnym śpiochem, teraz punkt 7 lub ciut szybciej oczy otwierają się jak 5 zł i po spaniu..
Beta się ładnie podwoiła bo jeszcze badałam raz przyrost
Poniedziałek 993,7
Środa 2259,5
Tylko ten progesteron ale dostałam 3x1 duphoston.
jak wasze Samopoczucie kochane ? Co u Was słychać ? :)
 
Do góry