reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Hejka dziewczyny.
A ja mam pytanko.
Powiedzcie mi czy macie może takie wrażenie jakby miało zaraz z was wylecieć pełno śluzu? Takie uczucie jakby chciało wam się siku ale to nie to..
Ja mam kurcze od dwóch dni i mega dziwnie się z tym czuje.. Mam wrażenie że zaraz dostanę @
 
reklama
U mnie to samo 🤭 zawsze spałam do 10 a teraz budzę się około 7 i nie mogę już zasnąć bo czuje ze jestem głodna 🙈🤭😁 poza tym piersi po bokach czuje
 
Hejka dziewczyny.
A ja mam pytanko.
Powiedzcie mi czy macie może takie wrażenie jakby miało zaraz z was wylecieć pełno śluzu? Takie uczucie jakby chciało wam się siku ale to nie to..
Ja mam kurcze od dwóch dni i mega dziwnie się z tym czuje.. Mam wrażenie że zaraz dostanę @
Hej, ja mam czasami takie uczucie jakbym miała trochę przeziębiony pęcherz i kłucia w podbrzuszu 🙄
 
są i one - pierwsze objawy…
Pomyśle o jakimś jedzeniu albo coś mi nie po nosie źle zapachnie i mnie mdli.. fuuu
Cyce bolące jak fiks
A najbardziej mnie dziwi fakt ze Jestem totalnym śpiochem, teraz punkt 7 lub ciut szybciej oczy otwierają się jak 5 zł i po spaniu..
Beta się ładnie podwoiła bo jeszcze badałam raz przyrost
Poniedziałek 993,7
Środa 2259,5
Tylko ten progesteron ale dostałam 3x1 duphoston.
jak wasze Samopoczucie kochane ? Co u Was słychać ? :)
Co słychać? Mdłości, mdłości i mdłości! A! No i burza za oknem 😁

Hejka dziewczyny.
A ja mam pytanko.
Powiedzcie mi czy macie może takie wrażenie jakby miało zaraz z was wylecieć pełno śluzu? Takie uczucie jakby chciało wam się siku ale to nie to..
Ja mam kurcze od dwóch dni i mega dziwnie się z tym czuje.. Mam wrażenie że zaraz dostanę @
Ja miałam w pierwszym tygodniu po zrobieniu testu. Czyli tydzień przed @ miałam wrażenie ciągłej mokrości 🙄
 
To dziwne, bo ostatnio w Luxmed jak powiedziałam, że chcę betę to mi odpowiedziała, że mają tylko total 🙂 czyli różnica musi być (chociaż lekarz mówił, że da się zrobić w Luxmed betę, ale długo się czeka). Ja już i tak nie będę robić tego badania, ale chciałam Was poinformować co mi lekarz powiedział i żeby nie trafić na nieścisłość kiedyś 🙂
Wydaje mi się, że być może nie każdy luxmed ma umowę z diagnostyką. Mogą mieć albo z innym labem albo mają własny lab?
 
reklama
Do góry