reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Oczywiście że będzie dobrze, musi być. Uważam że pozytywne nastawienie to podstawa 🤍 Nie ma sensu abyśmy zajmowały swoje głowy negatywnymi myślami. Super że był już u Ciebie pęcherzyk,na wszystko przyjdzie pora. Ja mam dziś 33 dc , czyli będzie to 40 dzień. Betę badałam ostatni raz trzy dniu temu, była ponad 2100. Zdziwiłam się że tak szybko zobaczył zarodek, też liczyłam tylko na pęcherzyk na tym etapie a tu proszę
Spokojnie myślę że za tydzień będzie wszystko co potrzeba 🙂 mogę Ci pozazdrościć tego tygodnia czekania. Ja mam 2 tygodnie a na ostatnim usg przy becie ponad 14000 był tylko pęcherzyk ciążowy. Tylko albo aż 😉 czytam jak dziewczyny wracają z usg, wszystko jest dobrze - ciesze się z nimi i pocieszam że u mnie też tak będzie 😁 w którym dniu masz to usg?
 
reklama
Moge w polskiej klinice, ale mam do najblizszej 5h, wiec nie zdecyduje sie na taka podroz dwa razy. Za tydzien mam zaplanowane prywatne usg, musi wystarczyc poki co.
Tydzień szybko minie i wszystkiego się dowiesz. Niektóre kobiety (np wiele moich koleżanek) w ogóle nie badaly bety, zaczęły od USG w 5-6-czasem 7 tygodniu i też było ok. Jeśli ciąża jest zdrowa, to przetrwa nieważne czy wiesz ile wynosi beta, czy nie :) To tak dla pocieszenia. 🤍
 
Tydzień szybko minie i wszystkiego się dowiesz. Niektóre kobiety (np wiele moich koleżanek) w ogóle nie badaly bety, zaczęły od USG w 5-6-czasem 7 tygodniu i też było ok. Jeśli ciąża jest zdrowa, to przetrwa nieważne czy wiesz ile wynosi beta, czy nie :) To tak dla pocieszenia. 🤍
Ja na przykład jestem taka osobą😁 bety nie badałam ani razu, bo stwierdziłam że co ma być to będzie, jutro idę pierwszy raz na usg (6+4) I zobaczymy co tam się rozwija :)
 
W pierwszej ciazy bylam na pierwszym usg w 9 tyg dopiero, bety nigdy sama nie robilam, a ciaza byla bezproblemowa od poczatku do konca. Tyle, ze mialam 23lata, a nie 38 ;) Teraz po poronieniu ciagle glupie mysli w glowie, ale tak jak mowisz, co ma byc to bedzie i nic zbadanie bety tu nie zmieni.
 
Dziewczyny jakbyście miały problemy ze zgagą to polecam wodę Zuber. Ochydna ale pomaga od razu 😃
i-uzdrowisko-krnicko-popradzkie-woda-lecznicza-zuber-0-5-l.jpg
 
Ja bałam się kombinować i też tylko zimne mleko piłam. Lekko na chwilę pomagało. A tak trzeba było przeczekać. Albo cały dzień małymi łyczkami mleko sączyłam 😅
 
Ja z kolei mam inną schize i stresa.. mój wiek 😔 mam 37 lat i fazę że to za dużo .. wiem niby że kobiety po 40 tce rodza zdrowe dzieci ale stres jest. Póki co nikomu o ciąży nie powiedziałam ( tylko mężowi) ani dzieciom ani rodzicom. Czekam . Obiecałam sobie że powiem po krytycznym 10 tygodniu lub 12 po prenatalnych.
1 dziecko urodziłam jak miałam 32 lata. Drugie 42, a teraz trzecie 44 🙈 i też mam sraczkę, czy będzie wszystko ok. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, niby metoda kalendarzyka, a jednak zawiodła, bo pozwoliłam mężowi "do środka" i pach, dwie kreski 🙈 kurde, tak nie wolno! 😁😁 a tak niby piszą, że w tym wieku trudno już zajść w ciążę, bo organizm przygotowuje się do czegoś innego.
Kurde, jestem głodna...😁
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bałam się kombinować i też tylko zimne mleko piłam. Lekko na chwilę pomagało. A tak trzeba było przeczekać. Albo cały dzień małymi łyczkami mleko sączyłam 😅
Ja zgagę miałam na szczęście tylko po ogórkach kiszonych, żurku i pączkach 🤣 pomagało tylko leżenie na lewym boku w pozycji pół siedzę pół leżę hehe.

1 dziecko urodziłam jak miałam 32 lata. Drugie 42, a teraz trzecie 44 🙈 i też mam sraczkę, czy będzie wszystko ok. Bardzo szybko zaszłam w ciążę, niby metoda kalendarzyka, a jednak zawiodła, bo pozwoliłam mężowi "do środka" i pach, dwie kreski 🙈 kurde, tak nie wolno! 😁😁 a tak niby piszą, że w tym wieku trudno już zajść w ciążę, bo organizm przygotowuje się do czegoś innego.
Kurde, jestem głodna...😁
ja pierwsze urodziłam mają 31. Drugie jak wszystko będzie ok urodzę mając 33. Do 40 chciałabym mieć jeszcze trzecie 🤣😁


Jeny, jak ja się dzisiaj kiepsko czuję. Mam takie mdłości, że ledwo ślinę idzie przełykać 😭
 
Ostatnia edycja:
Do góry