reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ufff! Mam rozmowę z szefem za sobą! Był wyraźnie zmartwiony, ale finalnie życzył mi "dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze" ☺️ Okazuje się, że koleżanka która też prowadzi punkt w okolicy również jest w ciąży, więc trudne zadanie przed nimi, żeby szybko znaleźć nowych pracowników. Na L4 pójdę za miesiąc, po następnej wizycie u ginekologa. Udało mi się też załatwić sprawę w żłobku i syn będzie chodził tylko do sierpnia, więc nie musimy płacić za okres wypowiedzenia. Tak się tego bałam, a wszystko jakoś się ułożyło 😀
 
Ufff! Mam rozmowę z szefem za sobą! Był wyraźnie zmartwiony, ale finalnie życzył mi "dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze" ☺️ Okazuje się, że koleżanka która też prowadzi punkt w okolicy również jest w ciąży, więc trudne zadanie przed nimi, żeby szybko znaleźć nowych pracowników. Na L4 pójdę za miesiąc, po następnej wizycie u ginekologa. Udało mi się też załatwić sprawę w żłobku i syn będzie chodził tylko do sierpnia, więc nie musimy płacić za okres wypowiedzenia. Tak się tego bałam, a wszystko jakoś się ułożyło 😀
No widzisz super więc Teraz możesz skupić się na fasolce i odpoczywać 😀
 
Dziewczyny u mnie pojawiło się plamienie kawa z mlekiem. Co robić? Wczoraj tez już miałam w śluzie ale dzisiaj jest więcej. 🙄
 
Jak ja was zaczynam rozumieć z tymi mdłościami porannymi i wymiotami. W poprzedniej ciąży tak nie miałam a tu od tygodnia jakiegoś codziennie i ledwo śniadanie wchodzi [emoji23] na szczęście jutro lekarz i ciekawe co w usg wyjdzie.
 
reklama
Do góry