reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny jestem jakieś 26 dni po owulacji. Od początku bolały mnie piersi dosyć mocno. A dziś tylko lewa pierś bardzo delikatnie. Czy to jakiś zły znak? Za mało progesteronu ? Jak dowiedziałam się o ciąży to był na poziomie 27.88
 
reklama
Hej dziewczyny jestem jakieś 26 dni po owulacji. Od początku bolały mnie piersi dosyć mocno. A dziś tylko lewa pierś bardzo delikatnie. Czy to jakiś zły znak? Za mało progesteronu ? Jak dowiedziałam się o ciąży to był na poziomie 27.88
Ja miałam progesteron 48 i nie bolały mnie piersi, zresztą dalej nie bolą więc się nie przejmuj 😊
 
Alez Wam dziewczyny zazdroszcze tych wszystkich badan i opieki lekarskiej. Tydzien temu napisalam do laboratorium w moim miescie z pytaniem czy moglabym sie umowic u nich na prywatne badanie krwi. Wlasnie dostalam odpowiedz. Nie dosc, ze wymagaja skierowania od lekarza to jeszcze ceny z kosmosu. Opieka nad kobietami we wczesnej ciazy to w UK jakas kpina.
 

Załączniki

  • 813DEE93-1A78-4127-96D0-A00AB5FE8B34.png
    813DEE93-1A78-4127-96D0-A00AB5FE8B34.png
    30,9 KB · Wyświetleń: 83
Hej dziewczyny jestem jakieś 26 dni po owulacji. Od początku bolały mnie piersi dosyć mocno. A dziś tylko lewa pierś bardzo delikatnie. Czy to jakiś zły znak? Za mało progesteronu ? Jak dowiedziałam się o ciąży to był na poziomie 27.88
Spokojnie, to nic nie znaczy ;) Ja prawie nie mam objawów, zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży, a wszystko jest ok.
 
Alez Wam dziewczyny zazdroszcze tych wszystkich badan i opieki lekarskiej. Tydzien temu napisalam do laboratorium w moim miescie z pytaniem czy moglabym sie umowic u nich na prywatne badanie krwi. Wlasnie dostalam odpowiedz. Nie dosc, ze wymagaja skierowania od lekarza to jeszcze ceny z kosmosu. Opieka nad kobietami we wczesnej ciazy to w UK jakas kpina.
Wiem co czujesz , mieszkalam za granicą w pierwszej wczesnej ciąży która niestety poronilam. Uznaliśmy z mężem że ta opieka to zart i tylko ze względu na chęć posiadania dziecka wróciliśmy do Polski
 
Alez Wam dziewczyny zazdroszcze tych wszystkich badan i opieki lekarskiej. Tydzien temu napisalam do laboratorium w moim miescie z pytaniem czy moglabym sie umowic u nich na prywatne badanie krwi. Wlasnie dostalam odpowiedz. Nie dosc, ze wymagaja skierowania od lekarza to jeszcze ceny z kosmosu. Opieka nad kobietami we wczesnej ciazy to w UK jakas kpina.
Prywatnie nie możesz zrobić beta HCG?! Może napisz do innego laboratorium 🥺
 
Szkoda że na prywatną wizytę muszę jeszcze poczekać, ale może jak mówicie już za tydzień będzie serduszko i karta ciazy
Spokojnie myślę że za tydzień będzie wszystko co potrzeba 🙂 mogę Ci pozazdrościć tego tygodnia czekania. Ja mam 2 tygodnie a na ostatnim usg przy becie ponad 14000 był tylko pęcherzyk ciążowy. Tylko albo aż 😉 czytam jak dziewczyny wracają z usg, wszystko jest dobrze - ciesze się z nimi i pocieszam że u mnie też tak będzie 😁 w którym dniu masz to usg?
 
reklama
Do góry