reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja mam wizytę o 16.40 i chyba jajko zniosę do tego czasu. Wątpię, że coś zobaczę już więc tylko się dodatkowo będę stresować w kolejnych tygodniach ;(
 
Hej dziewczyny, jakie skierowania na badania dostalyscie po pierwszej wizycie? Ja dzis bylam w gabinecie niestety zarodka jeszcze nie bylo (5+5) mam przyjsc za dwa tygodnia i wynikami krwi, morfologii, TSH i glukozy.
 
Ja zgagę miałam na szczęście tylko po ogórkach kiszonych, żurku i pączkach 🤣 pomagało tylko leżenie na lewym boku w pozycji pół siedzę pół leżę hehe.


ja pierwsze urodziłam mają 31. Drugie jak wszystko będzie ok urodzę mając 33. Do 40 chciałabym mieć jeszcze trzecie 🤣😁


Jeny, jak ja się dzisiaj kiepsko czuję. Mam takie mdłości, że ledwo ślinę idzie przełykać 😭
Ja mam 31 i jak wszystko będzie dobrze, to będzie to moje pierwsze dziecko. Myślałam, że będę tutaj najstarsza i to w pierwszej ciąży 😅
 
reklama
Do góry