reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dopiero teraz mogę Wam zdać relację 😅 Tak jak sobie obliczyłam według owu, z usg wychodzi 5+5. Jest zarodek i serduszko 😍😍😍 Dostałam skierowanie na badania, kartę ciąży i następna wizyta za miesiąc. Kamień spadł mi z serca!
Czekałam właśnie na wiadomość po twojej wizycie. Super się cieszę😃 Ogromne gratulacje! 💕 Piękny wynik ❤
 
reklama
Dzięki za słowa otuchy, u mnie nie było to planowane stąd też obawy. Mam 2 synów już odchowanych i właśnie sobie uświadomiłam że będę musiała kupić wszystko jak dla pierwszego dziecka 😂 w sumie chyba tak musiało być bo w firmie redukcję etatów przez koronę i jestem na L4 drugi miesiąc. Jak urodzę będę mieć 38 na liczniku i znów zabawa w pieluchy 🤦😃😄
Ile synowi mają lat? Mój syn w listopadzie 11 I od kilku lat marzy o rodzeństwie. Kochana odmłodzimy się 😅 Dobrze że starsze rodzeństwo to pomogą.
 
Woooow super! U mnie 3mm i nie widać serduszka na razie, ale jest echo. Sam lekarz powiedział że ma kiepski sprzęt.. także tego... Liczę że za tydzień będzie pięknie wszystko widać
Moja lekarka ma naprawdę dobre USG. Pierwszą ciążę prowadziłam u innego lekarza, też prywatnie i niby sprzęt dobry, ale tutaj to naprawdę widać różnicę. Na pewno za tydzień zobaczysz serduszko!
 
reklama
Moja lekarka ma naprawdę dobre USG. Pierwszą ciążę prowadziłam u innego lekarza, też prywatnie i niby sprzęt dobry, ale tutaj to naprawdę widać różnicę. Na pewno za tydzień zobaczysz serduszko!
Szkoda że na prywatną wizytę muszę jeszcze poczekać, ale może jak mówicie już za tydzień będzie serduszko i karta ciazy 🤍
 
Do góry