reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny mam pytanie do was. Pierwsze zdjęcie wyniki z 31.05 od 13.06 jestem na eutyroxie który miał zbić TSH . Drugie zdjęcie z 7.07 gdzie juz byłam w ciąży . Jest ok? Endokrynologa mam dopiero końcem sierpnia. Zobacz załącznik 1294187Zobacz załącznik 1294188
tak , jak najbardziej. TSH idealne tylko z uwagi na wczesna ciaze polecam za miesiąc powtórzyć badanie bo w ciazy bardzo często trzeba zwiększyć dawkę- ale to tylko jest wynik będzie szedł w gore mimo suplementacji eutyroxem
 
No proszę cię 37 to nie dużo 😄 ja w październiku 36 i nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa 😉 chciałam zawsze mieć 3 dzieci i tak zamierzam mieć. Rozumiem Cię doskonale jeśli chodzi o mówienie komuś po prenatalnych bo też tak zamierzam. Chociaż mi nie chodzi o mój więc ale tak dla bezpieczeństwa jakby poszło coś nie tak to żebym nie musiała nikomu nic tłumaczyć.
Dzięki za słowa otuchy, u mnie nie było to planowane stąd też obawy. Mam 2 synów już odchowanych i właśnie sobie uświadomiłam że będę musiała kupić wszystko jak dla pierwszego dziecka 😂 w sumie chyba tak musiało być bo w firmie redukcję etatów przez koronę i jestem na L4 drugi miesiąc. Jak urodzę będę mieć 38 na liczniku i znów zabawa w pieluchy 🤦😃😄
 
Ja też ostatnia ciążę poroniłam w 9 tc i teraz mam cały czas stres ciągle chodze do łazienki i patrze czy nie plamie😑 następna wizytę mam w 9+1 ( 30.07)wiec jeszcze większy stres niewiem jak sobie poradze do tego czasu
Oj jak ja Cię dobrze rozumiem. Też ciągle sprawdzam czy nie ma plamień. Ja cieszę się, że w następnym tygodniu wyjeżdżam na urlop więc nie będę aż tak o tym myśleć. Ale stres jest I pewnie będzie jeszcze długo
 
reklama
Do góry