reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny mam pytanie do was. Pierwsze zdjęcie wyniki z 31.05 od 13.06 jestem na eutyroxie który miał zbić TSH . Drugie zdjęcie z 7.07 gdzie juz byłam w ciąży . Jest ok? Endokrynologa mam dopiero końcem sierpnia. Zobacz załącznik 1294187Zobacz załącznik 1294188

Ten wynik z lipca jest super. Przy staraniach i ciąży zaleca się wynik tsh 2.5 przy czym idealnie jest ok lub poniżej 1.5
Ft3 I ft4 też wydaje się ok ale tutaj nie jestem ekspertem 😉
 
reklama
Bardzo dobrze cię rozumiem. Ostatnią ciążę poroniłam w 9tc, więc do tego czasu będę miała ogromny stres. Potem pewnie też będzie stres, ale jakoś psychicznie będzie lżej 😅

@babydust super ze wszystko ok! ❤️
Ja też ostatnia ciążę poroniłam w 9 tc i teraz mam cały czas stres ciągle chodze do łazienki i patrze czy nie plamie😑 następna wizytę mam w 9+1 ( 30.07)wiec jeszcze większy stres niewiem jak sobie poradze do tego czasu
 
Będzie dobrze a przypomij który to tc?
Jestem po, zarodek 3mm. Serduszka jeszcze nie widać, mam przyjść za tydzień. Karty jeszcze nie założył ale zlecił glukozę, TSH i grupę krwi. Mam też torbiel 3 na 4 cm na prawym jajniku, niby do obserwacji i mam się nie martwić bo to może być wynik burzy hormonalnej. Któraś z Was miała może podobnie ? Proszę piszcie bo zaczynam świrować
 
Ja z kolei mam inną schize i stresa.. mój wiek 😔 mam 37 lat i fazę że to za dużo .. wiem niby że kobiety po 40 tce rodza zdrowe dzieci ale stres jest. Póki co nikomu o ciąży nie powiedziałam ( tylko mężowi) ani dzieciom ani rodzicom. Czekam . Obiecałam sobie że powiem po krytycznym 10 tygodniu lub 12 po prenatalnych.
No proszę cię 37 to nie dużo 😄 ja w październiku 36 i nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa 😉 chciałam zawsze mieć 3 dzieci i tak zamierzam mieć. Rozumiem Cię doskonale jeśli chodzi o mówienie komuś po prenatalnych bo też tak zamierzam. Chociaż mi nie chodzi o mój więc ale tak dla bezpieczeństwa jakby poszło coś nie tak to żebym nie musiała nikomu nic tłumaczyć.
 
No proszę cię 37 to nie dużo 😄 ja w październiku 36 i nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa 😉 chciałam zawsze mieć 3 dzieci i tak zamierzam mieć. Rozumiem Cię doskonale jeśli chodzi o mówienie komuś po prenatalnych bo też tak zamierzam. Chociaż mi nie chodzi o mój więc ale tak dla bezpieczeństwa jakby poszło coś nie tak to żebym nie musiała nikomu nic tłumaczyć.
To ja mam 32 i to będzie moje pierwsze, a mąż stwierdził, że to na pewno nie ostatnie 😂
 
Jestem po, zarodek 3mm. Serduszka jeszcze nie widać, mam przyjść za tydzień. Karty jeszcze nie założył ale zlecił glukozę, TSH i grupę krwi. Mam też torbiel 3 na 4 cm na prawym jajniku, niby do obserwacji i mam się nie martwić bo to może być wynik burzy hormonalnej. Któraś z Was miała może podobnie ? Proszę piszcie bo zaczynam świrować
W którym jesteś tc? Kurcze ja idę we czwartek i zastanawiam się czy zobaczę serducho.
Torbiel napewno się wchlonie, to częste zjawisko w ciąży więc się nie martw 😊
 
W którym jesteś tc? Kurcze ja idę we czwartek i zastanawiam się czy zobaczę serducho.
Torbiel napewno się wchlonie, to częste zjawisko w ciąży więc się nie martw 😊
Ale taka wielka 3x4 cm? Jeju oby.
Wg mnie od om 4+5, a wg lekarza 5+6 😏 niby na serduszko jeszcze czas, było tylko echo płodu. Cokolwiek to znaczy
 
reklama
Do góry