reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Te pierwsze wizyty moga być stresujące zwłaszcza, że przy pierwszym USG serce podchodzi do gardła i człowiek się tylko modli by ciąża była prawidłowo umiejscowiona. Bicie serca to już jest w ogóle hardkor - patrzysz na ten monitorek i jak widzisz to malutkie serduszko to czujesz mokre powieki 😂
Dokładnie, ja się już mega stresuję. Mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Ostatnią ciążę poroniłam w 40 dc i powiem Wam szczerze, że w tej chwili to jest dla mnie taki graniczny dzień, wyczekuję go i mam wrażenie że jak już minie to będę spokojniejsza, chociaż trochę to głupie 😅 dzisiaj 35 dc więc jeszcze kilka dni
 
Dokładnie, ja się już mega stresuję. Mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Ostatnią ciążę poroniłam w 40 dc i powiem Wam szczerze, że w tej chwili to jest dla mnie taki graniczny dzień, wyczekuję go i mam wrażenie że jak już minie to będę spokojniejsza, chociaż trochę to głupie 😅 dzisiaj 35 dc więc jeszcze kilka dni
Ja też tak miałam, ostatnie usg przed poronieniem miałam 5+3 a później zaczęło się plamienie.... Teraz mam 6+3 i psychicznie kryzys mi minął ale stres dalej jest
 
Wg ostatniej miesiączki to jakiś 4 tydzień. Od 12dpo wychodzą blade drugie kreski a wczoraj-14dpo beta 14mIU. Naczytałam się w internecie ,że to słaby wynik jak na ten okres i jednym brzydkim słowem sram pod siebie. Jutro lece na powtórzenie. A owulacje domiemam z testów owulacyjnych ,który wyszedł pozytywny tylko w 17dc. Przewertowalam już całego wujka google na temat tych wyników 🙄
Beta dobra ale najważniejszy jest przyrost. Betę powinno się powtórzyć po 48 h żeby zobaczyć przyrost. Trzymam kciukasy 🤞
 
Ja z kolei mam inną schize i stresa.. mój wiek 😔 mam 37 lat i fazę że to za dużo .. wiem niby że kobiety po 40 tce rodza zdrowe dzieci ale stres jest. Póki co nikomu o ciąży nie powiedziałam ( tylko mężowi) ani dzieciom ani rodzicom. Czekam . Obiecałam sobie że powiem po krytycznym 10 tygodniu lub 12 po prenatalnych.
 
Ja z kolei mam inną schize i stresa.. mój wiek [emoji17] mam 37 lat i fazę że to za dużo .. wiem niby że kobiety po 40 tce rodza zdrowe dzieci ale stres jest. Póki co nikomu o ciąży nie powiedziałam ( tylko mężowi) ani dzieciom ani rodzicom. Czekam . Obiecałam sobie że powiem po krytycznym 10 tygodniu lub 12 po prenatalnych.
Kochana w wieku 37 lat urodzilam najmlodsza corke :) to bylo 6 lat temu :)
 
Dziewczyny mam pytanie do was. Pierwsze zdjęcie wyniki z 31.05 od 13.06 jestem na eutyroxie który miał zbić TSH . Drugie zdjęcie z 7.07 gdzie juz byłam w ciąży . Jest ok? Endokrynologa mam dopiero końcem sierpnia.
IMG_20210713_172955.jpeg
IMG_20210713_172959.jpeg
 
reklama
Dokładnie, ja się już mega stresuję. Mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Ostatnią ciążę poroniłam w 40 dc i powiem Wam szczerze, że w tej chwili to jest dla mnie taki graniczny dzień, wyczekuję go i mam wrażenie że jak już minie to będę spokojniejsza, chociaż trochę to głupie 😅 dzisiaj 35 dc więc jeszcze kilka dni
Bardzo dobrze cię rozumiem. Ostatnią ciążę poroniłam w 9tc, więc do tego czasu będę miała ogromny stres. Potem pewnie też będzie stres, ale jakoś psychicznie będzie lżej 😅

@babydust super ze wszystko ok! ❤️
 
Do góry