reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Wg ostatniej miesiączki to jakiś 4 tydzień. Od 12dpo wychodzą blade drugie kreski a wczoraj-14dpo beta 14mIU. Naczytałam się w internecie ,że to słaby wynik jak na ten okres i jednym brzydkim słowem sram pod siebie. Jutro lece na powtórzenie. A owulacje domiemam z testów owulacyjnych ,który wyszedł pozytywny tylko w 17dc. Przewertowalam już całego wujka google na temat tych wyników 🙄
Wg mnie ta beta nie jest zła. Zagnieżdżenie może nastąpić nawet 12dpo i z tego co wiem to potrzeba jakiś 1-2 dni żeby hcg pojawiło się w krwi. Także Twój wynik w 14dpo jest wg mnie całkiem ok. Sprawdź jutro przyrost i myśl pozytywnie. Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny, mam dopiero 6tc i boli mnie brzuch codziennie, też tak macie?
Mój gin wyjechał na urlop i ja sama też wyjechałam. Co robicie jak was brzuch boli?
Matko, to 3 dziecko,a jak pierwsze I nie wiem czy to normalne.
Ja mam to samo. 🙂Też 6 tc i też mnie codziennie boli brzuch. Idzie z tym funkcjonować na szczęście...
 
Te pierwsze wizyty moga być stresujące zwłaszcza, że przy pierwszym USG serce podchodzi do gardła i człowiek się tylko modli by ciąża była prawidłowo umiejscowiona. Bicie serca to już jest w ogóle hardkor - patrzysz na ten monitorek i jak widzisz to malutkie serduszko to czujesz mokre powieki 😂
 
Te pierwsze wizyty moga być stresujące zwłaszcza, że przy pierwszym USG serce podchodzi do gardła i człowiek się tylko modli by ciąża była prawidłowo umiejscowiona. Bicie serca to już jest w ogóle hardkor - patrzysz na ten monitorek i jak widzisz to malutkie serduszko to czujesz mokre powieki 😂
Jak ja bym chciała we czwartek czuć te mokre powieki 😀
 
Hej dziewczyny,
prawie każda z was pisze ze boli ja podbrzusze 🙂 mi dokucza tylko ból piersi i co najgorsze zrobiły się one nieproporcjonalne 😒 brzuch wg mnie nie boli(moze to jeszcze za wcześnie?)
Co do pierwszej wizyty mam zaplanowała 19 dpo owulacji, czy to nie za wcześnie? Lekarz mi tak zaproponował... Betę w sobotę miała 130, czekam na wyniki z dzisiejszego pobrania.
🌷🌷🌷🌷
 
Dziewczyny jak to jest z wyborem lekarza prowadzacego ciążę? Pytam bo dziś mam pierwsza wizytę, ale nie chce aby ten lekarz prowadził ciążę, a i tak mam zamiar chodzić do dwóch , jeden prywatnie , drugi na NFZ. Czy jeśli dziś ten do którego idę założy mi karte ciazy to będę już na niego skazana? Wizytę u mojego lekarza mam dopiero za mc (takie ma terminy), podobnie ten prywatny któremy ufam. Do tego dziś idę tylko dla potwierdzenia ciąży i spr czy jest dobrze ulokowana itd. jak to jest u Was ? Chodzicie do dwóch, czy jednak tylko do jednego ? Ja tak wybrałam ze względu na możliwość bezpłatnych niektórych badań na nfz
U każdego lekarza możesz mieć inną kartę. Po prostu jak spyta czy już masz to mówisz że nie i tyle. Nie muszą wiedzieć że chodzisz do innego.
U tego jak Ci założy kartę to możesz albo swojemu ją dać i powiedzieć że byłaś potwierdzić ciążę bo do niego miałaś późno termin i żeby kontynuował tą kartę. Albo po prostu mówić że nigdzie dnie byłaś, nie masz karty, dostaniesz nową, a tą od tego lekarza co tylko raz u niego będziesz możesz wyrzucić, zostawić na pamiątkę, dać dziecku do zabawy, czy cokolwiek innego
 
reklama
U każdego lekarza możesz mieć inną kartę. Po prostu jak spyta czy już masz to mówisz że nie i tyle. Nie muszą wiedzieć że chodzisz do innego.
U tego jak Ci założy kartę to możesz albo swojemu ją dać i powiedzieć że byłaś potwierdzić ciążę bo do niego miałaś późno termin i żeby kontynuował tą kartę. Albo po prostu mówić że nigdzie dnie byłaś, nie masz karty, dostaniesz nową, a tą od tego lekarza co tylko raz u niego będziesz możesz wyrzucić, zostawić na pamiątkę, dać dziecku do zabawy, czy cokolwiek innego
Bardzo Wam dziękuję, myslalam że ta karta ciąży to ultra ważny dokument który wydaje się jednorazowo 😂 Właśnie czekam pod gabinetem i umieram że strachu !
 
Do góry