reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

5+2, jestes w 4 wiec absolutnie sie nie martw brakiem objawow. W pierwszej donoszonej ciazy objawy mi sie pojawily okolo 8tc dopiero. Teraz panikowalam bo byly i nagle zniknely, a doszlo plamienie.
@lepsze zycie 2021 niepotrzebnie macie taką obsesję na punkcie objawów. Ja w pierwszej, donoszone ciąży, pierwszy objaw to miałam koło 7 MIESIĄCA ciąży jak zgagi dostałam, bo coś mnie kopało po żołądku.
Nie wszystkie musicie rzygać jak koty, nie muszą Was boleć cycki itd. Serio. Wyluzujcie Dziewczyny. Bo stresujące się brakiem objawów tylko dziecku szkodzicie, bo stres nie jest zdrowy w ciąży. Wychillujcie i cieszcie się ciążą. :)
U mnie dzisiaj Beta ponad 14000 .... jade ok 15 do lekarza zobaczyć czy pojawił się pęcherzyk ciążowy.... Oby ten mój mały smok był na właściwym miejscu 😌
Przy takiej becie już powinien być zarodek :)
Dziewczyny beta 39.02 dzisiaj 32 dc. Chyba troche za mala co? 5 dni temu bylo 8.21
Ogólnej nie sprawdza się przyrostu w takiej odległości dni. Skoro zrobiłaś dziś betę to zrób za 48 godzin i będziesz mogła zobaczyć, czy przyrost jest prawidłowy, jeśli Cię to martwi. :)
Wg kalkulatora wynik jest w normie, bo średni przyrost 87,5 procent.
Ale tak jak napisałam, ogólnie nie porównuje się tak odległych wyników. :)
Możesz też już nie robić bety i po prostu poczekać do mniej więcej 6+5 i iść na USG. :)
 
reklama
@lepsze zycie 2021 niepotrzebnie macie taką obsesję na punkcie objawów. Ja w pierwszej, donoszone ciąży, pierwszy objaw to miałam koło 7 MIESIĄCA ciąży jak zgagi dostałam, bo coś mnie kopało po żołądku.
Nie wszystkie musicie rzygać jak koty, nie muszą Was boleć cycki itd. Serio. Wyluzujcie Dziewczyny. Bo stresujące się brakiem objawów tylko dziecku szkodzicie, bo stres nie jest zdrowy w ciąży. Wychillujcie i cieszcie się ciążą. :)

Przy takiej becie już powinien być zarodek :)

Ogólnej nie sprawdza się przyrostu w takiej odległości dni. Skoro zrobiłaś dziś betę to zrób za 48 godzin i będziesz mogła zobaczyć, czy przyrost jest prawidłowy, jeśli Cię to martwi. :)
Wg kalkulatora wynik jest w normie, bo średni przyrost 87,5 procent.
Ale tak jak napisałam, ogólnie nie porównuje się tak odległych wyników. :)
Możesz też już nie robić bety i po prostu poczekać do mniej więcej 6+5 i iść na USG. :)
Dziekuje! Tez sprawdzialam i lekarz napisal ze jest oki czekamy. Za tydzien powtorka bety 😍 jeżeli pojdzie zgodnie z planem to witamy sie w okolicy 18.03
 
Nie wiem skąd różnica ale jak wpisałam OM w aplikacji to wyszło 5+1 🙂 na razie liczę sobie 4+1 bo mi jakoś tak źle się liczę tydzień więcej 😉
ta sama aplikacja 😂
 

Załączniki

  • FF4FA0DB-A05B-4566-913A-C9C2DF2BF573.png
    FF4FA0DB-A05B-4566-913A-C9C2DF2BF573.png
    166,7 KB · Wyświetleń: 45
Hej dziewczyny miłego dnia mam pytanie czy wy rano też jesteście bardziej głodne niż przed ciąża? Bo ja mam taki głod ze aż na wymioty mnie zbiera czasami budzę się o 5 rano i już strasznie głodna jestem
Ja mam jadłowstręt 😭

Ja umówiłam się dziś na 29.07 i będzie wtedy 6 +5 to już chyba powinno być serduszko?
U mnie w pierwszej było serduszko już w 6+2, więc myślę, że u Ciebie tez powinno być :)

Dziewczyny beta 39.02 dzisiaj 32 dc. Chyba troche za mala co? 5 dni temu bylo 8.21
Jak dla mnie ok, ale zbadaj po 48h żeby zobaczyć przyrost :)
 
Ja tez @ mialam 6.06, ale juz owulacje 20.06, wiec u mnie sie tygodnie zgadzaja. Jesli mialas owulacje potwierdzona to ja bym liczyla 4+1 a nie 5+1 (u mnie z tym samym terminem @ wszystkie aplikacje pokazuja 5+2 a nie 5+1 tak jak piszesz, ciekawe skad roznica).
Niektóre aplikacje dzien ostatniej miesiaczki biorą jako dzień 0. Nie wiem czemu.
 
reklama
A ja juz tak 😂 Wlasnie sprawdzilam i w tej apce wpisalam 05.06 zeby mi sie termin porodu i tydzien zgadzaly z apkami, w ktorych cale cykle zapisywalam czyli premom i flo. 😆 Stwierdzilam, ze bardziej ich wyliczeniom ufam.
A ustawilaś poprawną długość cyklu? Bo od tego termin też zależy...
 
Do góry