reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ?
Kurcze ja zaczynam się denerwować.
Bo niby od ostatniego @ też mam 6+4 a tylko pęcherzyk dziś było widać bez zarodka też mam wrócić za dwa tyg. Niby beta przyrosty ok i adekwatna do pęcherzyka tak powiedział lekarz.
Mam nadzieję że to owulacja poszalała. Bo pozytywny test miałam dopiero tydzień po terminie spodziewanej miesiączki 😔
Sądzę, że miałaś późno owulacje. Ja miałam test 9 dni przed @ a Ty tydzień po. Także widzisz również na moim przykładzie, że owu potrafi płatać nieeeeezłe figle :) nie martw się na zapas, bo to w niczym nie pomoże ❤️😘


Dokładnie, tak samo mojej mamie 😂 🙈
I mojej. Jak się nie odzywam czasem kilka dni, to mama albo tata zawsze dzwonią 😁
 
reklama
Sądzę, że miałaś późno owulacje. Ja miałam test 9 dni przed @ a Ty tydzień po. Także widzisz również na moim przykładzie, że owu potrafi płatać nieeeeezłe figle :) nie martw się na zapas, bo to w niczym nie pomoże ❤️😘



I mojej. Jak się nie odzywam czasem kilka dni, to mama albo tata zawsze dzwonią 😁
"kilka dni"... no no.... to daje Ci dużo więcej luzu niż moja mi! 😂 😂 😂 😂 🙈
 
Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije [emoji173]. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży. Zobacz załącznik 1291715
Gratuluję! Piękne zdjęcie I bijące serduszko to cudowna nowina ❤
 
Hej dziewczyny,
Byłam dziś w 6+4 na USG. Jest zarodek, widziałam jak bije [emoji173]. Crl 3,3 mm.
Tylko pęcherzyk ma 10 mm. Nie wiem czy nie za mało. Lekarz kazał przyjść z wynikami badań krwi za 2 tygodnie i wtedy założymy kartę ciąży. Zobacz załącznik 1291715
Gratuluje 😍😍 ja też już bym chciała usłyszeć moje maleństwo 😊😊
 
reklama
Do góry