reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dołączam i ja, trochę nieśmiało ale jednak 🙂. Zobaczymy jak się sprawy potoczą. Wczoraj test, w pierwszy dzień planowanego okresu. Jest radość ale i strach przed nieznanym.... Mam nadzieję, że wspólnie osłodzimy sobie tę drogę 😉

Cześć! Moje gratulacje! Pierwszy dzidziuś? :)

Dokladnie, trochę takie oszukane sery i daleko im do oryginalnych pleśni czy camembertow, więc może tu oko na nie przymkne😊😊 Jeszcze lekarza zapytam co o tym myśli😊

A jeżeli chodzi o czwartkowa wizytę, to będę miała wtedy 44 DC i 6+2 wg dwóch apek:) Mnie trochę intryguje kwestia mojej bety, bo w sobotę jak miałam 39DC i 5+4 to wyszła prawie 15 tyś i coś tak czuje, że ciąża może być ciut starsza😄 Zobaczymy co wyjdzie w czwartek ❤

O której godzinie macie wizyty? Ja już o 8.30 bede wiedziała 😄 To będzie naprawdę emocjonujący dzień😍
ja zawsze wizyty sobie brałam na 7:30 🤣 szlam jeszcze taka wiecie, dopiero co po przebudzeniu, to nawet nie miałam czasu rozmyślać czy się stresować :D
Myślę, że już będzie widać serduszko ❤️


Ja już po becie, udało się pojechać, chociaż młody spał do 8 i już się bałam, że nie wstanie :D
Teraz czekamy na wyniki :)
 
reklama
Ooooo widzisz, a to ciekawe. I sam producent się wypowiedział. W sumie te pleśniowe Turka to takie oszukane trochę :D takie delikatne. Ale uwielbiam je :)


Ooooo no zdecydowanie jest ciemniejsza, super!!! W tą środę? Kurcze tak wcześnie? Nie wiem czy w ogóle coś będzie widać tak wcześnie... 🤔 Ale w sumie Twoja lekarz lepiej wie, na pewno nie bez powodu chce, byś przyszła. :)



Ale nas dużo na czwartek, super!! 🥰🥰🥰🥰 Mam nadzieję, że wstawcie swoje USG, Dziewczyny? I napiszecie, jaki to dokładnie tydzień plus dzień. :) Ale ekstra, że się tak ułożyły wizyty nam!
U mnie to chyba będzie 41 DC, jak dobrze liczę, więc tak na granicy... 🤔🤔 Nie nastawiam się, ale to by była miła niespodzianka 😊😊 u mnie to 5+5
@julianap a u Ciebie który to będzie tydzień plus miesiąc? I u Ciebie @Otylia. ? :)
@blanny tak wcześnie ponieważ jestem niedługo po stracie oraz zaśniadzie……..
Do tego mówiłam jej ze jestem przeziębiona..
pewnie chce zobaczyć jak wyglada w środku sytuacja czy będzie już coś widzieć czy tez nie. Bo trochę ryzykowaliśmy tymi staraniami tak szybko.. sama się boje jak cholera ❤️Ale chce myśleć pozytywnie
 
Dokladnie, trochę takie oszukane sery i daleko im do oryginalnych pleśni czy camembertow, więc może tu oko na nie przymkne😊😊 Jeszcze lekarza zapytam co o tym myśli😊

A jeżeli chodzi o czwartkowa wizytę, to będę miała wtedy 44 DC i 6+2 wg dwóch apek:) Mnie trochę intryguje kwestia mojej bety, bo w sobotę jak miałam 39DC i 5+4 to wyszła prawie 15 tyś i coś tak czuje, że ciąża może być ciut starsza😄 Zobaczymy co wyjdzie w czwartek ❤

O której godzinie macie wizyty? Ja już o 8.30 bede wiedziała 😄 To będzie naprawdę emocjonujący dzień😍
10.20 🤩
 
Cześć wszystkim, chciałabym dołączyć. O ciąży dowiedziałam się w sumie przypadkiem, bo dopadło mnie zapalenie ucha i lekarka przed wzięciem antybiotyku kazała zrobić test, a tam pojawiła się blada kreska:) dopiero zaczęliśmy starania więc nawet się nie nastawiałam, a tu niespodzianka. Teraz juz wyraźna i ciemna kreska. Kalkulatory w internecie pokazują termin na 8 marca. Do mojego ginekologa mam termin dopiero na kobiec lipca, więc dopiero wtedy się dowiem co i jak.
Witamy w naszym gronie 🤩 teraz na spokojnie na betę z krwi i zobaczyć jak ładnie przyrasta.
 
Cześć dziewczyny! Dużo was na czwartek 😁😁😁 ja dopiero 12stego idę na 18. Wychodzi ze będzie to 6+1. Zobaczymy. Cycki mam ogromne! Wczoraj moj podziwiał co stworzył ale kara niestety jest bo dotykać nie może bo bolą 🤣
Wczoraj dzien spędziliśmy w Kościerzynie, byliśmy w muzeum kolejnictwa i muzeum oldskukowych amerykańskich aut. Także niedziela pozytywna 😁😁😁
 
Dokladnie, trochę takie oszukane sery i daleko im do oryginalnych pleśni czy camembertow, więc może tu oko na nie przymkne😊😊 Jeszcze lekarza zapytam co o tym myśli😊

A jeżeli chodzi o czwartkowa wizytę, to będę miała wtedy 44 DC i 6+2 wg dwóch apek:) Mnie trochę intryguje kwestia mojej bety, bo w sobotę jak miałam 39DC i 5+4 to wyszła prawie 15 tyś i coś tak czuje, że ciąża może być ciut starsza😄 Zobaczymy co wyjdzie w czwartek ❤

O której godzinie macie wizyty? Ja już o 8.30 bede wiedziała 😄 To będzie naprawdę emocjonujący dzień😍
To ja mam chyba najpóźniej bo 16:15 :)
Cześć wszystkim, chciałabym dołączyć. O ciąży dowiedziałam się w sumie przypadkiem, bo dopadło mnie zapalenie ucha i lekarka przed wzięciem antybiotyku kazała zrobić test, a tam pojawiła się blada kreska:) dopiero zaczęliśmy starania więc nawet się nie nastawiałam, a tu niespodzianka. Teraz juz wyraźna i ciemna kreska. Kalkulatory w internecie pokazują termin na 8 marca. Do mojego ginekologa mam termin dopiero na kobiec lipca, więc dopiero wtedy się dowiem co i jak.
Ale niespodzianka :) To gratulacje
@blanny tak wcześnie ponieważ jestem niedługo po stracie oraz zaśniadzie……..
Do tego mówiłam jej ze jestem przeziębiona..
pewnie chce zobaczyć jak wyglada w środku sytuacja czy będzie już coś widzieć czy tez nie. Bo trochę ryzykowaliśmy tymi staraniami tak szybko.. sama się boje jak cholera ❤️Ale chce myśleć pozytywnie
Rozumiem... To rzeczywiście, koniecznie idź. Wszystko na pewno będzie dobrze!!
Ja idę za tydzień w czwartek i to będzie 7+5. Pierwsza wizyta i mam nadzieję serduszko zobaczyć.
Na pewno już będzie serduszko :)
 
reklama
@blanny tak wcześnie ponieważ jestem niedługo po stracie oraz zaśniadzie……..
Do tego mówiłam jej ze jestem przeziębiona..
pewnie chce zobaczyć jak wyglada w środku sytuacja czy będzie już coś widzieć czy tez nie. Bo trochę ryzykowaliśmy tymi staraniami tak szybko.. sama się boje jak cholera ❤️Ale chce myśleć pozytywnie
Nie musieliście odczekać roku po zaśniadzie? Przykro mi z powodu twoich strat :(
 
Do góry