reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

No i dalej nikt nie rodzi 😄 U mnie zadnych zmian, jutro termin z USG. Brzuch się spina ale to od dawna, oprócz tego nic.
Dziś byłam pół dnia na nogach, schylanko, odkurzanie, prace w ogródku.
Teraz mlody tak uciska na pęcherz... dopiero co sikałam i muszę znowu iść 😝
Miłej nocki
moja nocka co chwile woła o mleko 🙈🙈 na dodatek zlapalam oczywiście tez od dzieco to dziadostwo. Nie chce narażać malenstwa, wiec prawie ciagke jestem w masce 😓
 
reklama
na insta jest jedna dziewczyna wielomatka. Ma na swoim profilu zapisana relacje nt cesarek. Miala właśnie 4.
Ale są tez dziewczyny które urosziltmy silami natury po 3 cc. Jest grupa na fb Naturalnie po CRSARCE, a dr Puzyba z Warszawy ze szpitala św Zofii podejmuje sie takich porodow.
Ja to myślę, że zależy od stanu macicy po tych trzech cesarkach. Zależy jak się cięcia goiły itd. chociaż ja osobiście słyszałam, że podejmują się max 3. Znajoma miała dwie i już jej lekarz powiedział, że kolejna ciąża na własną odpowiedzialność bo jak się zarodek zagnieździ w zroscie to będzie ciężko bo miała mega ciężki przypadek i cieli ją i wzdłuż i wszerz. Więc to już chyba przed zajściem najlepiej skonsultować się z lekarzem. U mnie w przychodni jest jedną babeczka, która jest mega przeciwna kolejnym cięciom, tylko nagle sytuacje i wprost mówi kobietom, że macica to nie szmata żeby ją pruć i szyć. Więc trzeba szukać specjalisty, który się podejmie :)
 
moja nocka co chwile woła o mleko 🙈🙈 na dodatek zlapalam oczywiście tez od dzieco to dziadostwo. Nie chce narażać malenstwa, wiec prawie ciagke jestem w masce 😓

Ojej, szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę. Oby maluszek się nie zaraził 🙏
Czyli mówisz, że masz smaczne mlesio 😄
 
Hejo, dziś mamy termin 🤓 Czy coś się wydarzy? Oby! Brzuch mnie boli ale to chyba po czipsach, które wczoraj przed spaniem zjadłam 😶 Jak dla jeszcze max 11 dni czekania. Oby z naszymi dzidziusiami wszystko było dobrze. W ogóle tyle to wszystko już trwa, że czasami zapominam o ciąży, dziecku i dopiero jak sobie pomyślę, że taki maluszek mi się urodzi to jestem przerażona 😅 Wiem dziwne to
 
Ja to myślę, że zależy od stanu macicy po tych trzech cesarkach. Zależy jak się cięcia goiły itd. chociaż ja osobiście słyszałam, że podejmują się max 3. Znajoma miała dwie i już jej lekarz powiedział, że kolejna ciąża na własną odpowiedzialność bo jak się zarodek zagnieździ w zroscie to będzie ciężko bo miała mega ciężki przypadek i cieli ją i wzdłuż i wszerz. Więc to już chyba przed zajściem najlepiej skonsultować się z lekarzem. U mnie w przychodni jest jedną babeczka, która jest mega przeciwna kolejnym cięciom, tylko nagle sytuacje i wprost mówi kobietom, że macica to nie szmata żeby ją pruć i szyć. Więc trzeba szukać specjalisty, który się podejmie :)
teraz to juz chyba nie da sie nic ocenic co sie dzieje w srodku. To lekarz wykonujacy poprzednie cięcie powinien byl tej pani powiedziec co tam w srodku sie dzieje i w jakom stanie jest macica. Tak jak piszesz jedna kobieta po 1 cesarce nie powinna juz miec kolejnej, a sa takie co maja 4, 5 czy wiecej (serio) i wszystko w normie 🤷‍♀️

Ojej, szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę. Oby maluszek się nie zaraził 🙏
Czyli mówisz, że masz smaczne mlesio 😄
hihi 😁 no jak to z noworodkiem duzo karmień jest na poczatku, ale to minie. Potem to juz tez mnie kupek bo na razie duzo zmian nam idzie 🙈 ale nie przebija corki. Bo ona to potrafila mi podczas przewijania 3 razy puścić bączka i ubrudzic kupka przy tym 🙈 ciezko bylo zapiac pieluszkę bo ciagle mycie.
Oby do srody, wtedy mozemy sie juz testowac i sie okaże. Kto wyjdzie negatywny to koniec kwarantanny.
Ty ile dni po terminie masz sie zglosic do szpitala? Moze ruszy samo na dniach. Zastosuj metode 3S. Sex, Schody, Sprzatanie 😉😉
 
Ja to myślę, że zależy od stanu macicy po tych trzech cesarkach. Zależy jak się cięcia goiły itd. chociaż ja osobiście słyszałam, że podejmują się max 3. Znajoma miała dwie i już jej lekarz powiedział, że kolejna ciąża na własną odpowiedzialność bo jak się zarodek zagnieździ w zroscie to będzie ciężko bo miała mega ciężki przypadek i cieli ją i wzdłuż i wszerz. Więc to już chyba przed zajściem najlepiej skonsultować się z lekarzem. U mnie w przychodni jest jedną babeczka, która jest mega przeciwna kolejnym cięciom, tylko nagle sytuacje i wprost mówi kobietom, że macica to nie szmata żeby ją pruć i szyć. Więc trzeba szukać specjalisty, który się podejmie :)

Jeśli zarodek jest w bliźnie po cesarce (czy zrostach - choć nad tymi każda mama po cc powinna pracować) to jest to uznawane za ciąże pozamaciczną i rozwiązuje się ją w pierwszych tygodniach, a nie czeka na cud przez 9 miesięcy. I nie ma to związku z tym, która to cesarka. Nawet po jednej cesarce każda kolejna może być w bliźnie

Nie namawiam autorki komentarza - jak chce niech ma kolejną cc. Ale po 3cc czy nawet 4cc można nawet urodzić naturalnie, są w Polsce szpitale które się w tym specjalizują
 
teraz to juz chyba nie da sie nic ocenic co sie dzieje w srodku. To lekarz wykonujacy poprzednie cięcie powinien byl tej pani powiedziec co tam w srodku sie dzieje i w jakom stanie jest macica. Tak jak piszesz jedna kobieta po 1 cesarce nie powinna juz miec kolejnej, a sa takie co maja 4, 5 czy wiecej (serio) i wszystko w normie 🤷‍♀️


hihi 😁 no jak to z noworodkiem duzo karmień jest na poczatku, ale to minie. Potem to juz tez mnie kupek bo na razie duzo zmian nam idzie 🙈 ale nie przebija corki. Bo ona to potrafila mi podczas przewijania 3 razy puścić bączka i ubrudzic kupka przy tym 🙈 ciezko bylo zapiac pieluszkę bo ciagle mycie.
Oby do srody, wtedy mozemy sie juz testowac i sie okaże. Kto wyjdzie negatywny to koniec kwarantanny.
Ty ile dni po terminie masz sie zglosic do szpitala? Moze ruszy samo na dniach. Zastosuj metode 3S. Sex, Schody, Sprzatanie 😉😉

Ojej to nieźle miałaś z córeczką i jej kupkami 😄 Mój syn mi tak chyba tak tylko raz zrobił jak był malutki 😝
Trzymam kciuki za szybkie wyjście z kwarantanny 🤞🤞
No sprzątanie i schody odhaczone, dziś też godzinę obcinalam krzaki i chylałam się przy zamiataniu chodnika. Mąż nie chce sexu tetaz... on się boi. Wczoraj próbowałam go namówić ale się nie udało. Też nie chcę go zmuszać 😐
 
Ja mam termin na jutro i już dość czekania 😅 próbowałam już chyba wszystkiego , byłam na skoczni narciarskiej w ostatni weekend. Zeszłam i weszłam do połowy , potem spacer i trening , i niestety nic 😭😭 a jak byłam w piątek u położnej to nie kazała mi już tak ciężko ćwiczyć tylko teraz mam odpoczywać. Jest mi ciężko bo ja bardzo lubię być aktywna. Ja równiez będę rodzic w Norwegii i kazali mi się zgłosić w piątek na USG i ktg jak nic się nie ruszy do tej pory . Potem znów w poniedziałek i ostatni raz 10 dnia i zaczną wywołać.
 
Ojej to nieźle miałaś z córeczką i jej kupkami 😄 Mój syn mi tak chyba tak tylko raz zrobił jak był malutki 😝
Trzymam kciuki za szybkie wyjście z kwarantanny 🤞🤞
No sprzątanie i schody odhaczone, dziś też godzinę obcinalam krzaki i chylałam się przy zamiataniu chodnika. Mąż nie chce sexu tetaz... on się boi. Wczoraj próbowałam go namówić ale się nie udało. Też nie chcę go zmuszać 😐
zasugeruj, ze po porodzie kolejne min 6 tyg abstynencji 😁🙈
 
reklama
Do góry