reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja mieszkam 6km od Lillehammer w Vingrom tj kommune Lillehammer. Tak na środku Norwegii 😊😊

Oo to daleko od siebie jesteśmy, wspólnych spacerów z wózkiem nie będzie 😅
Mieszkam na wyspie tak, srodkowo-zach wybrzeże.
Wahania nastroju, no może trochę 🤔 Ale raczej nie same z siebie te wahania tylko mocniej reaguję na różne sytuacje.
 
reklama
Ja miałam dzisiaj wizytę z KTG, wszystko ok, ale żadnych skurczy puki co. Termin mam na 25 marca, ale już wyznaczyli mi datę na wywołanie na 1 kwietnia. Mam nadzieje, ze nie będzie trzeba tyle czekać😉
 
Hej, ja też po ktg. Serduszko ładnie bije, młody rośnie. Mam jeden dzień po terminie.
Główka nie zeszła w dół, dalej mam dzwonić po ambulans w razie rozpoczęcia akcji porodowej. Dzidziu rodz się już 💙
 
I u nas cisza, dziś 39+4. Za dwa dni wizyta u ginekologa i mam nadzieje, że padną jakieś konkretne decyzje… robiłam już wszystko żeby coś przyspieszyć, sprzątanie, chodzenie po schodach, skakanie na piłce, codziennie dłuższy spacer i nic..
Czuje, że dzidzia jest nisko, macica mi się napina, czasem trochę skurczy odczuje i co się cieszę, że zaczyna coś się dziać to po chwili się uspakaja.
Jutro termin wg USG, a 18.03 wg OM.
Idzie pełnia, mam nadzieje, że to pomoże. 🙏🏻
 
I u nas cisza, dziś 39+4. Za dwa dni wizyta u ginekologa i mam nadzieje, że padną jakieś konkretne decyzje… robiłam już wszystko żeby coś przyspieszyć, sprzątanie, chodzenie po schodach, skakanie na piłce, codziennie dłuższy spacer i nic..
Czuje, że dzidzia jest nisko, macica mi się napina, czasem trochę skurczy odczuje i co się cieszę, że zaczyna coś się dziać to po chwili się uspakaja.
Jutro termin wg USG, a 18.03 wg OM.
Idzie pełnia, mam nadzieje, że to pomoże. 🙏🏻
Mi gin mówiła, że pełnia powoduje pękanie pęcherzy płodowych. Starsza kobitka od lat w szpitalu na położnictwie i mówi, że co pełnia to porody na sucho bo rodzące przyjeżdżają po odejściu wód.
 
@KaśkaLi95
To już jakiś początek 👍 Ja nie miałam jeszcze skórczu, który by tak bolał aż by mnie wybudził.
To już niedługo 😊
Ja ogólnie już odliczam do 24.03... Pewnie nie urodzę wcześniej
 
Najgorsze jest to rozczarowanie, kiedy jednak wszystko mija 😥
Byłam na wizycie dodatkowo, prywatnie bo moja gin na NFZ już nic mi nie ma do zaoferowania to dzisiaj 40+4 jest 2 cm rozwarcia ale szyjka się nie skróciła jeszcze. Zrobiła mi masaż i odkleiła dolny biegun pęcherza. Zobaczymy czy coś ruszy. Główka bardzo nisko to mówi, że jak pierwsze urodziłam 4220 teraz max 3700 to powinno pójść sprawnie oby skurcze się pojawiły.
 
reklama
Byłam na wizycie dodatkowo, prywatnie bo moja gin na NFZ już nic mi nie ma do zaoferowania to dzisiaj 40+4 jest 2 cm rozwarcia ale szyjka się nie skróciła jeszcze. Zrobiła mi masaż i odkleiła dolny biegun pęcherza. Zobaczymy czy coś ruszy. Główka bardzo nisko to mówi, że jak pierwsze urodziłam 4220 teraz max 3700 to powinno pójść sprawnie oby skurcze się pojawiły.
Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli 😊
 
Do góry