reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Ja też się stresuję choć ginekolog mówił, że będzie dobrze. Piersi mnie bolą więc liczę, że sytuacja rozwija się prawidłowo 😂 ja po dwutygodniowym urlopie poszłam do pracy na dwa tygodnie i teraz na L4. Świętowanie pierwszej rocznicy małżeństwa wyszło nam znakomicie 😂
Kurczę, a mnie te piersi to nic bolą jeszcze 🤔 Jedynie mam nudnosci, ale to przy takiej becie to już moga dokuczac. Cieszę się, że już w czwartek z rana mam wizytę 😍
Ty na którą godzinę idziesz?:)
W ogóle dzisiaj postanowiłam, że zrobię sobie prezent z okazji urodzin po wizycie, jak usłysze serduszko i zamówię album ciążowy😊
Gratuluję rocznicy:) Ja właśnie wypisuje zaproszenia na ślub😄
 
reklama
Kurczę, a mnie te piersi to nic bolą jeszcze 🤔 Jedynie mam nudnosci, ale to przy takiej becie to już moga dokuczac. Cieszę się, że już w czwartek z rana mam wizytę 😍
Ty na którą godzinę idziesz?:)
W ogóle dzisiaj postanowiłam, że zrobię sobie prezent z okazji urodzin po wizycie, jak usłysze serduszko i zamówię album ciążowy😊
Gratuluję rocznicy:) Ja właśnie wypisuje zaproszenia na ślub😄
Wizyta dokładnie w moje urodziny - 08.07 na 10.20. Wzięłam tą godzinę bo do południa bym nie wytrzymała. Trochę mąż był zawiedziony bo też chciał być przy ewentualnym biciu serduszka. Mam nadzieję, że wtedy już zobaczę - będę w 6+0 lub 6+3 (różnie mi pokazują aplikacje)
 
Wizyta dokładnie w moje urodziny - 08.07 na 10.20. Wzięłam tą godzinę bo do południa bym nie wytrzymała. Trochę mąż był zawiedziony bo też chciał być przy ewentualnym biciu serduszka. Mam nadzieję, że wtedy już zobaczę - będę w 6+0 lub 6+3 (różnie mi pokazują aplikacje)
Si pamiętam, że w urodziny, bo mamy razem:) Ja mam na 8.30. Trzymam kciuki;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję ! 🥳 Moje testy też są robione na 2-3 dni przed @. A Ty kiedy wybierasz się do lekarza na usg? Ja mialam zaplanowana wizytę za tydzień w związku z tak długim staraniem o dzidziusia, ale w obecnej sytuacji jednak przełoże na troszkę później 😄

U mnie jest taki myk, że jestem jeszcze 8 dni przed planowanym @ 🙄 liczę, że wszystko będzie ok i umówię się na wizytę jakoś po 12.07 żeby dostać skierowanie na usg. Z synem miałam serduszko w 6t2d, więc najlepiej chyba by było właśnie tak ok. 25.07 mieć to usg :)
 
U mnie jest taki myk, że jestem jeszcze 8 dni przed planowanym @ 🙄 liczę, że wszystko będzie ok i umówię się na wizytę jakoś po 12.07 żeby dostać skierowanie na usg. Z synem miałam serduszko w 6t2d, więc najlepiej chyba by było właśnie tak ok. 25.07 mieć to usg :)
Nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam, ale czy wybierasz sie na betę?:)
Btw. Robisz mi nadzieję, że w czwartek jak będę na wizycie 6+2 to zobaczę serduszko 😄💕
 
U mnie jest taki myk, że jestem jeszcze 8 dni przed planowanym @ 🙄 liczę, że wszystko będzie ok i umówię się na wizytę jakoś po 12.07 żeby dostać skierowanie na usg. Z synem miałam serduszko w 6t2d, więc najlepiej chyba by było właśnie tak ok. 25.07 mieć to usg :)
Dokładnie tak, 6 tydzień będzie idealny żeby zobaczyć od razu serduszko :) Jaka też jestem 2 dni przed terminem, także jedziemy na tym samym wózku i oby nas ten wózek zawiózł do sklepu z wozkami 😄🙈
 
Nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam, ale czy wybierasz sie na betę?:)
Btw. Robisz mi nadzieję, że w czwartek jak będę na wizycie 6+2 to zobaczę serduszko 😄💕
Właśnie kontaktowałam się ze swoim gin i powiedzial że jeśli chce od razu zobaczyć serduszko, to mam przyjść dokładnie w 6+2 😄😍 Ale jako że akurat w tym dniu nie mogę, przesunelysmy na 7 tydz. Takze Kochana mysle że na Twojej wizycie już zobaczysz swoje Maleństwo 🤍
 
Nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam, ale czy wybierasz sie na betę?:)
Btw. Robisz mi nadzieję, że w czwartek jak będę na wizycie 6+2 to zobaczę serduszko 😄💕
tak, tak. Jutro planuję iść z samego rana, a jak się nie uda, to we wtorek :)

Dokładnie tak, 6 tydzień będzie idealny żeby zobaczyć od razu serduszko :) Jaka też jestem 2 dni przed terminem, także jedziemy na tym samym wózku i oby nas ten wózek zawiózł do sklepu z wozkami 😄🙈
ja planowałam mieć wózek po synku, a tu dupa. Będzie trzeba kupić rok po roku :D
 
reklama
Dziewczyny, a co sądzicie na tę.at szkoły rodzenia? Ja wiem, że to dużo za wcześnie, ale mąż mnie tym dzisiaj zaskoczył. Sam zaproponował bo stwierdził, że wolała by wiedzieć wcześniej pewne rzeczy i teraz nie wiem czy jest sens chodzić czy nie?
 
Do góry