reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Cześć!

Witam się nieśmiało z Wami!

Jestem mamą lutowego synka z 2020 roku i chyba właśnie przypadnie mi bycie mamą marcowego dzieciątka.

Dzisiaj zrobiło mi się niedobrze na huśtawce i w domu przeszła mi mysl, że a zeobiś test… no i 9 dni przed okresem wyszedł pozytywny.

Najlepsze jest to, że z pierworodnym taką kreskę miałam dwa dni po spóźnionym @🙈
Hej!
Ja też miałam pozytywny test 9 dni przed @ 😀 ale wtedy byl chyba fałszywie pozytywny, bo kolejne dwa wyszły negatywne i beta też wskazywała brak ciąży. 2 dni po becie znowu zrobiłam test i wtedy znowu wyszła druga kreska, dużo bardziej blada niż pierwszym razem, ale ciemniała z każdym kolejnym testem. Dzisiaj jestem 7 dni po @, mam już objawy i czekam na wtorkową wizytę u giny, żeby potwierdzić ciążę 😀 także trzymam za Ciebie kciuki, żeby ciąża byla (oczywiście bez takich zwrotów akcji jakie miałam ja) 😊
 
reklama
Hej!
Ja też miałam pozytywny test 9 dni przed @ 😀 ale wtedy byl chyba fałszywie pozytywny, bo kolejne dwa wyszły negatywne i beta też wskazywała brak ciąży. 2 dni po becie znowu zrobiłam test i wtedy znowu wyszła druga kreska, dużo bardziej blada niż pierwszym razem, ale ciemniała z każdym kolejnym testem. Dzisiaj jestem 7 dni po @, mam już objawy i czekam na wtorkową wizytę u giny, żeby potwierdzić ciążę 😀 także trzymam za Ciebie kciuki, żeby ciąża byla (oczywiście bez takich zwrotów akcji jakie miałam ja) 😊
dziękuję ❤️
Test zrobię jeszcze jutro z rana, bo ten był z popołudniowego sikania 🙈 zobaczymy co ten poniedziałek przyniesie :)

@Wiolcia_6 dziękuję! Dam znać na pewno. Będę siedzieć jak na szpilkach :D

@Paula55 doskonale rozumiem o czym piszesz. Ja w pierwszej ciąży powiedziałam wszystkim w 10 tygodniu dopiero. W tej ciąży zrobię prawdopodobnie tak samo. Póki co dopiero wie mąż i moje dwie lutowe bliskie koleżanki.
Bardzo mi przykro, masz prawo być zła :(
 
I jak tam testowałaś już dzisiaj??
dziękuję [emoji3590]
Test zrobię jeszcze jutro z rana, bo ten był z popołudniowego sikania [emoji85] zobaczymy co ten poniedziałek przyniesie :)

@Wiolcia_6 dziękuję! Dam znać na pewno. Będę siedzieć jak na szpilkach :D

@Paula55 doskonale rozumiem o czym piszesz. Ja w pierwszej ciąży powiedziałam wszystkim w 10 tygodniu dopiero. W tej ciąży zrobię prawdopodobnie tak samo. Póki co dopiero wie mąż i moje dwie lutowe bliskie koleżanki.
Bardzo mi przykro, masz prawo być zła :(
 
Hej ;) mało się odzywam, ale czekam do wizyty żeby sprawdzić czy mój maleńki pęcherzyk daje radę. Wg apki 6 tydzień, objawów nie widać za bardzo co też działa na mnie źle bo myślę, że sytuacja się nie rozwija.

Życzę wszystkim miłej i relaksujacej niedzieli ;) ja kończę urlop. Dziś w planach jeszcze rowery wodne [emoji305][emoji295] i kręgle z rodziną [emoji463][emoji465].
 
Hej,
Byłam wczoraj na tej becie i panie z laboratorium powiedziały żebym wyniku spodziewała się w poniedziałek, bo na wynik tego samego dnia w sobotę to są małe szanse 🙉🙈 I tu niespodzianka dzisiaj o 3:00 w nocy pojawił się wynik 😁

Beta z wczoraj 14 749 mIU/ml 😄🥰
 
I jak tam testowałaś już dzisiaj??

Tak! Dwie krechy wyskoczyły od razu. Naprawdę jestem w takim szoku, że chyba się trochę boję bety jutrzejszej….



Hej,
Byłam wczoraj na tej becie i panie z laboratorium powiedziały żebym wyniku spodziewała się w poniedziałek, bo na wynik tego samego dnia w sobotę to są małe szanse 🙉🙈 I tu niespodzianka dzisiaj o 3:00 w nocy pojawił się wynik 😁

Beta z wczoraj 14 749 mIU/ml 😄🥰

O rety!!! Jaka piękna beta! 😍😍😍
 

Załączniki

  • IMG_9091.jpg
    IMG_9091.jpg
    70,1 KB · Wyświetleń: 94
Hej,
Byłam wczoraj na tej becie i panie z laboratorium powiedziały żebym wyniku spodziewała się w poniedziałek, bo na wynik tego samego dnia w sobotę to są małe szanse 🙉🙈 I tu niespodzianka dzisiaj o 3:00 w nocy pojawił się wynik 😁

Beta z wczoraj 14 749 mIU/ml 😄🥰
Super beta! Wow! 🥰
Tak! Dwie krechy wyskoczyły od razu. Naprawdę jestem w takim szoku, że chyba się trochę boję bety jutrzejszej….





O rety!!! Jaka piękna beta! 😍😍😍
Piękne kreski :) gratulacje!
 
Hej,
Byłam wczoraj na tej becie i panie z laboratorium powiedziały żebym wyniku spodziewała się w poniedziałek, bo na wynik tego samego dnia w sobotę to są małe szanse 🙉🙈 I tu niespodzianka dzisiaj o 3:00 w nocy pojawił się wynik 😁

Beta z wczoraj 14 749 mIU/ml 😄🥰
Piękna beta!!!
Tak! Dwie krechy wyskoczyły od razu. Naprawdę jestem w takim szoku, że chyba się trochę boję bety jutrzejszej….
Gratulacje !!! 🤩
 
reklama
Hej ;) mało się odzywam, ale czekam do wizyty żeby sprawdzić czy mój maleńki pęcherzyk daje radę. Wg apki 6 tydzień, objawów nie widać za bardzo co też działa na mnie źle bo myślę, że sytuacja się nie rozwija.

Życzę wszystkim miłej i relaksujacej niedzieli ;) ja kończę urlop. Dziś w planach jeszcze rowery wodne [emoji305][emoji295] i kręgle z rodziną [emoji463][emoji465].
Ja też się stresuję choć ginekolog mówił, że będzie dobrze. Piersi mnie bolą więc liczę, że sytuacja rozwija się prawidłowo 😂 ja po dwutygodniowym urlopie poszłam do pracy na dwa tygodnie i teraz na L4. Świętowanie pierwszej rocznicy małżeństwa wyszło nam znakomicie 😂
 
Do góry