reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Moze zobacz u Mamy ginekolog w sklepie. Ona ma takie majtki poporodowe z bawełny. Sa tez takie z dziurkami, ażurowe specjalnie po cc. Powinny byc w sam raz.
 
reklama
Ej, zaczynam wam "zazdroscic" objawów 🤣🤣🤣 miękkie szyjki, rozwarcie, skurcze, główka nisko itp. U mnie 2tyg temu się więcej działo a teraz totalnie nic poza spinaniem brzucha, ale to już chyba od 2 msc mam 😋 z dnia na dzień jestem coraz pewniejsza, że jak w 1 ciąży ur w ok 36tyg tak teraz walnę 41/42tydz 🤣🤣🤣
 
Ej, zaczynam wam "zazdroscic" objawów 🤣🤣🤣 miękkie szyjki, rozwarcie, skurcze, główka nisko itp. U mnie 2tyg temu się więcej działo a teraz totalnie nic poza spinaniem brzucha, ale to już chyba od 2 msc mam 😋 z dnia na dzień jestem coraz pewniejsza, że jak w 1 ciąży ur w ok 36tyg tak teraz walnę 41/42tydz 🤣🤣🤣
a ktory tydzien u ciebie? Ja wszystkie dzieci rodzilam po kolei 40+3, 40+0, 40+2 🙈🙈 teraz czwarte dziecko i 38+1 i pisalam wielokrotnie, ze nie licze na szybsze rozwiazanie 🤭 to byloby zaskoczenie dla mnie 😁
 
Dają Octenisept na przemycie. Dopiero dzisiaj mogłam ale tez są znacznie obniżone razem z tymi podpaskami poporodowym bo tak to by wchodziły na ranę. Nie wiem jak sobie później chodzić do zdjęcia szwów 🤷‍♀️ Jak mnie wszystkie zwykle będą obcierać w domu
Może trzeba sobie kupić jakieś bawełniane majty a'la Brigitte Jones 🤔 A boli Cię bardzo? Kiedy mogłaś wstać np się umyć?
 
Może trzeba sobie kupić jakieś bawełniane majty a'la Brigitte Jones 🤔 A boli Cię bardzo? Kiedy mogłaś wstać np się umyć?
No muszę kupić zobie. Ale mam inne z siatki i są mega spoko takie spodenkowe. Powiem ci ze nie boli, ale mam trochę opuchnięte przy tej bliźnie. Wstać mogłam dopiero w trzeciej dobie, ale szybko mi poszło ogarnięcie się. Podmyć się tez w trzecim dniu, ale to tez tylko lekko wodą. Normalnie pod prysznicem to się w domu umyje 😂😃
 
Nie wiem czy któraś z zamkniętego wątku marcówek wchodzi ale ja nadal się bujam z tym rozwarciem a mam skończony 38tc
 
Nie wiem czy któraś z zamkniętego wątku marcówek wchodzi ale ja nadal się bujam z tym rozwarciem a mam skończony 38tc
Wow no to bardzo długo 😱 ale leżysz cały czas czy normalnie już chodzisz? Ja miałam krążek w 21tc, i dopiero wyciągnęli po cesarce w 37. Także mega długo trzymał 👍😃
 
Wow no to bardzo długo 😱 ale leżysz cały czas czy normalnie już chodzisz? Ja miałam krążek w 21tc, i dopiero wyciągnęli po cesarce w 37. Także mega długo trzymał 👍😃
Ja normalnie funkcjonuje w domu z 15 miesięcznym synem. Bujam się z rozwarciem 1 cm od listopada. Dzisiaj jeszcze miałam wizytę, choć tydzień temu w poniedziałek wylądowałam ze skurczami przepowiadającymi i do wizyty był spokój.
 
reklama
Ja normalnie funkcjonuje w domu z 15 miesięcznym synem. Bujam się z rozwarciem 1 cm od listopada. Dzisiaj jeszcze miałam wizytę, choć tydzień temu w poniedziałek wylądowałam ze skurczami przepowiadającymi i do wizyty był spokój.

Może coś się lada moment rozkręci. Ja też mam rozwarcie 1,5 cm od jakiegoś czasu, teraz sączą się wody, ale podobno ilość jest wciąż w normie, ale mnie będą indukować pewnie za dwa tygodnie.
 
Do góry