reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny a jak się dziś czujecie ?
Ja od rana nie mogę sobie miejsca znaleźć.. pachwiny mnie strasznie bolą, spojenie łonowe i czuje tak duży ucisk w kroczu, że co chwile chodzę do łazienki bo już nie wiem co ze sobą zrobić.
Wcześniej czułam się czasem podobnie, ale nigdy aż tak mocno jak dziś 🥺
Ja właśnie w tej chwili pisząc walczę z takim skurczem że aż mam mroczki przed oczami 🙈 mam wrażenie że urodzę na dniach 🙈
 
reklama
Hej dziewczyny. Po trudnych dniach pisze ze moje bliźniaki już rozpakowane ❤️❤️ 14 lutego w 37+2. Jest ciężko na razie dość do siebie, ale pomału do przodu. Wyszedł mi tez pozytywny test na covid i niestety leżę oddzielnie, ale mam nadzieje ze szybko zleci
o rany co jest. Ja nie wierze oni chyba fabrykuja te testy na covid 😱😱
Gratulacje! ❤️❤️
Ja jestem z 14 lutego. Liczylam na prezent urodzinowy, ale nie dostałam. 🥰🥰

Wiem, ja też nie jestem gotowa... Najgorsze że nie wiem kiedy poród się zacznie i komu powierzymy pierwszego synka. Moja siostra ma do nas przyjechać pod koniec lutego, więc może się uda że by się nim zajęła. Nie mamy tu babć niestety.
Mamy tu rodzeństwo ale wszyscy chodzą do pracy. Przeraża mnie to 😶
ja mam ten sam dylemat. Mieszkamy w DE. I rodzice moi maja przyjechac do nas 25lutego wiec krotko przed terminem moim. Powinni zdążyć bo ja jakos nie spodziewam sie szybciej akcji porodowej, ale jakby sie jednak zaczelo to dzieci beda musiały zostac z sasiadami chociaz na troche. Martwie sie tym bo szczegolnie corczka potrzebuje opieki, a ci sasiedzi nie maja doswiadczenia z takimi maluszkami. O chlopcow sie nie martwie bo oni to nawet caly dzien moga u sasiadow spedzic bez problemów. Na kiedy masz termin porodu?
Ja właśnie w tej chwili pisząc walczę z takim skurczem że aż mam mroczki przed oczami 🙈 mam wrażenie że urodzę na dniach 🙈
moze bedziesz nastepna 😍😍
 
Gratuluję czyli podwójne szczęście obok;) Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do sił dla Ciebie i dzieci. Czy miałaś jakieś objawy przeziębienia, że test wyszedł pozytywny?
Nie nie miałam żadnych objawów, gdyby nie test to w życiu bym nie powiedziała ze go mam 🤷‍♀️ Dzisiaj dostanę jednego, ciekawa jestem jak to będzie z nim
 
Gratulacje ❤️❤️❤️ czas szybko zleci i zaraz będziecie razem 🥰 poród zaczął się samoistnie czy na 14.02 była wyznaczoną CC?

Jak ja patrzę na to co się dzieje to cieszę się że mąż właśnie skończył izolacje, przy dodatnim wyniku pokaże certyfikat ozdrowieńca. Martwię się tylko że ja nie przeszłam więc takiego czegoś nie mam 😕 a jak tak czytam i słucham opowieści to mam wrażenie że co drugiej ciężarnej wychodzi pozytywny wynik..jakby szpitale to specjalnie robiły 😕😕
Była data wyznaczona 😄
 
Gratulacje ❤️❤️❤️ czas szybko zleci i zaraz będziecie razem 🥰 poród zaczął się samoistnie czy na 14.02 była wyznaczoną CC?

Jak ja patrzę na to co się dzieje to cieszę się że mąż właśnie skończył izolacje, przy dodatnim wyniku pokaże certyfikat ozdrowieńca. Martwię się tylko że ja nie przeszłam więc takiego czegoś nie mam 😕 a jak tak czytam i słucham opowieści to mam wrażenie że co drugiej ciężarnej wychodzi pozytywny wynik..jakby szpitale to specjalnie robiły 😕😕
Dokładnie jeśli chodzi o te testy, to serio co drugiej osobie niby wychodzi bez objawów. Gdyby nie to to w życiu bym nie powiedziała. Czasem mi tez się tak zdaje ze oni to robią specjalnie bo wtedy w ogóle się człowiekiem nie zajmują 🤷‍♀️ Totalnie wywalone
 
o rany co jest. Ja nie wierze oni chyba fabrykuja te testy na covid 😱😱
Gratulacje! ❤️❤️
Ja jestem z 14 lutego. Liczylam na prezent urodzinowy, ale nie dostałam. 🥰🥰


ja mam ten sam dylemat. Mieszkamy w DE. I rodzice moi maja przyjechac do nas 25lutego wiec krotko przed terminem moim. Powinni zdążyć bo ja jakos nie spodziewam sie szybciej akcji porodowej, ale jakby sie jednak zaczelo to dzieci beda musiały zostac z sasiadami chociaz na troche. Martwie sie tym bo szczegolnie corczka potrzebuje opieki, a ci sasiedzi nie maja doswiadczenia z takimi maluszkami. O chlopcow sie nie martwie bo oni to nawet caly dzien moga u sasiadow spedzic bez problemów. Na kiedy masz termin porodu?

moze bedziesz nastepna 😍😍
Ja się cieszę ze taka data 😂❤️
 
Będzie ok:) Ja co prawda wyniku jeszcze nie mam, ale już dopytałam o ewentualności. Jeśli wynik jest pozytywny podaje się antybiotyk, który ma chronić dziecko przed ewentualnym zakażeniem. Przy porodzie naturalnym, jeśli zaczyna się od skurczy jedziemy do szpital "standardowo ", jeśli pierw odejdą wody to warto za długo nie zwlekać, ale tez nie trzeba jechać na łeb na szyje w 10 minut . Tak naprawdę niewiele się zmienia oprócz dodatkowej kroplówki (czasem dwóch jeśli poród jest długi). Daj znać czy twój lekarz podobnie radził.
Tak to samo powiedział że przy porodzie zostanie podany antybiotyk, ale nie mówiła nic że mam się spieszyć tylko że ja niby dostanę skierowanie na wywołanie w 39 tyg
 
reklama
Do góry