reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Powiem na pewno, bo Właśnie czytałam o tej cholestazie i się trochę tego obawiam. Pociesza mnie fakt, że przy tym podobno wysypka nie występuje. A jak się to u Ciebie skończyło? Dostałaś na to jakieś leki czy przeszło samo?
Tak zrob koniecznie ta cholestaze, na szczęście już blisko terminu i powinni Ci wlaczyc leczenie jeśli to.to. Ja znam kilka osób które to dziadostwo dostały i nie miały wysypki. Tylko swedzenie🥺
 
reklama
Hej. Ponawiam pytanie. Czy któraś z Was ma/miała problem w tej ciąży lub w poprzednich ze swędzeniem skóry ciała? U mnie 36t 3d. Od jakichś 3 dni swędzą mnie przede wszystkim piersi, dekolt, ramiona, trochę ręce. Na piersiach i brzuchu widzę lekka wysypkę. Może ktoś się z tym już spotkał? Wizytę mam w środę. Na razie piję tylko wapno raz dziennie, ale zdaje sobie sprawę że sami wapno niewiele pomoże.
Ja nie miałam tak ale koleżanka miała cholestaze to podobno dłonie i stopy głównie swędzą. A swędzenie ciała to u mnie czasami się pojawia właśnie po jakimś kremie na rozstępy, który nie przypasował albo kuli do kąpieli. Więc może coś u ciebie takiego też.
 
Powiem na pewno, bo Właśnie czytałam o tej cholestazie i się trochę tego obawiam. Pociesza mnie fakt, że przy tym podobno wysypka nie występuje. A jak się to u Ciebie skończyło? Dostałaś na to jakieś leki czy przeszło samo?
Odstawiłam ten żel i alergia po kilku dniach przeszła. Leków żadnych nie brałam, jestem alergikiem dosyć porządnym więc się przyzwyczaiłam do cierpliwego czekania aż objawy uczulenia miną 😉
 
Hejo, byłam wczoraj u położnej. Bąbelek dalej sobie siedzi w brzuszku i to złożony jak scyziryk6, stopy przy buzi 🙃 Niechże on się już obróci 🙏
Dziś mam 36 tc 2 dzień. Staram się myśleć pozytywnie ale boję się, że wody mi odejdą i akcja się szybko zacznie i będzie szans na cc 😭
Sorki że tak negatywnie ale teraz tylko o tym myślę 🤷
 
Hejo, byłam wczoraj u położnej. Bąbelek dalej sobie siedzi w brzuszku i to złożony jak scyziryk6, stopy przy buzi 🙃 Niechże on się już obróci 🙏
Dziś mam 36 tc 2 dzień. Staram się myśleć pozytywnie ale boję się, że wody mi odejdą i akcja się szybko zacznie i będzie szans na cc 😭
Sorki że tak negatywnie ale teraz tylko o tym myślę 🤷
Spokojnie może jeszcze się obrocic, ja już jestem po jednym porodzie naturalnym wywoływanym ślę rozmawiając z koleżankami które mają porównanie naturalny a cc to większość mówi że lepsza cesarka nie zawsze tak jest ze po cesarce dochodzi się gorzej do siebie. Ale ja też już się boję porodu coraz bliżej i Jedak myśli się jak to będzie ja mam mieć też wywoływany w 39 tyg przez cukrzycę ciazowa pierwszy porod był w holandii i tam miałam bardzo dobra opiekę teraz rodzę w Polsce i strach jest, ale jakoś musimy wszystkie urodzić u mnie 34+4
 
Hejo, byłam wczoraj u położnej. Bąbelek dalej sobie siedzi w brzuszku i to złożony jak scyziryk6, stopy przy buzi 🙃 Niechże on się już obróci 🙏
Dziś mam 36 tc 2 dzień. Staram się myśleć pozytywnie ale boję się, że wody mi odejdą i akcja się szybko zacznie i będzie szans na cc 😭
Sorki że tak negatywnie ale teraz tylko o tym myślę 🤷
To mój dzidziuś tak samo, czytam jak dziewczyny piszą o wpychaniu stop w żebra a moja córcia ma stopy na twarzy dlatego chyba tak pcha czasami w szyjkę, że aż mnie zgina jak chodzę.
 
Spokojnie może jeszcze się obrocic, ja już jestem po jednym porodzie naturalnym wywoływanym ślę rozmawiając z koleżankami które mają porównanie naturalny a cc to większość mówi że lepsza cesarka nie zawsze tak jest ze po cesarce dochodzi się gorzej do siebie. Ale ja też już się boję porodu coraz bliżej i Jedak myśli się jak to będzie ja mam mieć też wywoływany w 39 tyg przez cukrzycę ciazowa pierwszy porod był w holandii i tam miałam bardzo dobra opiekę teraz rodzę w Polsce i strach jest, ale jakoś musimy wszystkie urodzić u mnie 34+4
Właśnie :) weszło to jakoś wyjdzie, oby zdrowe i bez powikłań u nas :) szkoda, że porody nie są tak przyjemne jak płodzenie 🙈😁😁
 
Hej. Ponawiam pytanie. Czy któraś z Was ma/miała problem w tej ciąży lub w poprzednich ze swędzeniem skóry ciała? U mnie 36t 3d. Od jakichś 3 dni swędzą mnie przede wszystkim piersi, dekolt, ramiona, trochę ręce. Na piersiach i brzuchu widzę lekka wysypkę. Może ktoś się z tym już spotkał? Wizytę mam w środę. Na razie piję tylko wapno raz dziennie, ale zdaje sobie sprawę że sami wapno niewiele pomoże.
Ja mam AZS, w okresie ciaży problemy się zaogniły, brzuch to była tragedia, piersi i szyja.. Teraz już lepiej, ale tak z miadyac temu byka tragedia.. Z tym,że u mnie widoczne były zmiany.. Może też masz AZS a nie wiedziałaś?
 
Te szczypce to pewnie to mierzenie wymiarów miednicy :D metalowy pręt taki
No tak, mierzą do porodu naturalnego 🙈 a ja od górnie miałam CC.
Tak na marginesie ja wkoncu w domu, mam lekkie nadciśnienie trochę się boje że się nie unormuje 😕
Elenka ma się dobrze, przybiera na wadze i dziś bedzie przenoszona na łóżeczko ale panie mówią że ma temperament 🙈
 
reklama
No tak, mierzą do porodu naturalnego 🙈 a ja od górnie miałam CC.
Tak na marginesie ja wkoncu w domu, mam lekkie nadciśnienie trochę się boje że się nie unormuje 😕
Elenka ma się dobrze, przybiera na wadze i dziś bedzie przenoszona na łóżeczko ale panie mówią że ma temperament 🙈
To może dobrze, przynajmniej nie da sobie tam w kaszę dmuchać i sygnalizuje swoje potrzeby i swoje niezadowolenie :) upomina się o swoje.
 
Do góry