reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Spokojnie może jeszcze się obrocic, ja już jestem po jednym porodzie naturalnym wywoływanym ślę rozmawiając z koleżankami które mają porównanie naturalny a cc to większość mówi że lepsza cesarka nie zawsze tak jest ze po cesarce dochodzi się gorzej do siebie. Ale ja też już się boję porodu coraz bliżej i Jedak myśli się jak to będzie ja mam mieć też wywoływany w 39 tyg przez cukrzycę ciazowa pierwszy porod był w holandii i tam miałam bardzo dobra opiekę teraz rodzę w Polsce i strach jest, ale jakoś musimy wszystkie urodzić u mnie 34+4
Dzięki Kochana, ja się cc nie boję tylko boję się że mi jej nie zrobią... Mieszkam w Norwegii a tutaj chcą żeby za wszelką cenę rodzić sn. A jeśli dzidzia się ułoży główka w dół to będę rodziła sn, już to raz przeżyłam 🤪
 
To mój dzidziuś tak samo, czytam jak dziewczyny piszą o wpychaniu stop w żebra a moja córcia ma stopy na twarzy dlatego chyba tak pcha czasami w szyjkę, że aż mnie zgina jak chodzę.
A jak Ty rodzisz? Masz już umówione cięcie? Też bym chciała te stópki na żebrach poczuć 😅
 
A jak Ty rodzisz? Masz już umówione cięcie? Też bym chciała te stópki na żebrach poczuć 😅
U mnie jest normalnie ułożona, główką do dołu ale ja właśnie stopki czuje tam gdzie główkę :D poparłam że u mnie to samo co do złożenia jak scyzoryk, głowa nisko i stopy nisko i grzebią w pęcherzu i w dole brzucha
 
U mnie jest normalnie ułożona, główką do dołu ale ja właśnie stopki czuje tam gdzie główkę :D poparłam że u mnie to samo co do złożenia jak scyzoryk, głowa nisko i stopy nisko i grzebią w pęcherzu i w dole brzucha
Aa spoko, super że Twoja dzidzia już w gotowości czeka 😊
 
reklama
Do góry